// شنبه, ۵ اسفند ۹۶ ساعت ۲۱:۰۲

Creative Assembly در کنار انتشار تریلر سینمایی بازی Total War Saga: Thrones of Britannia، تریلر گیم پلی آن را نیز به اشتراک گذاشت.

در جدیدترین اخبار بازی کمپانی سگا و استودیو کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) تریلر سینماتیک بازی Total War Saga: Thrones of Britannia را منتشر کردند که دنیای Mide و پادشاه آن Flann Sinna را به تصویر می‌کشد. تریلر منتشر شده مردی را نشان می‌دهد که نفس‌زنان در حال دویدن است تا بتواند پیامی را در مورد پادشاهی Mide به مردمان خود برساند. با توجه به پیام این مرد، دشمنان تنها نیستند و حتی با وایکینگ‌ها نیز همراه شده‌اند.

علاوه بر تریلر سینماتیک، سازندگان ویدیویی ۸ دقیقه‌ای از بازی منتشر کرده‌اند که روند بازی پادشاهی Gaelic را در Mide نشان می‌دهد. در این ویدیو بازیکن قصد دارد که ماموریت Short Kingdom Victory را به اتمام برساند. برای انجام این ماموریت کاربران باید در حالی که ۵ منطقه را به اشغال خود در می‌آورند در آن سو کنترل Mide را نیز در دست بگیرند. ویدیوی منتشر شده برخی از مکانیک‌های پایه بازی را به همراه گزینه‌هایی برای کسب پیروزی در معرض نمایش قرار می‌دهد.

تابستان گذشته کمپانی Sega و استودیو کریتیو اسمبلی پروژه Total War Saga را معرفی کردند که در واقع نسخه اسپین‌آف این سری محسوب می‌شود. این پروژه همانطور که اطلاع دارید بر اساس وقایع تاریخی و در سبک استراتژی همزمان (RTS) در حال توسعه است.

بازی Total War Saga: Thrones of Britannia در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین ۹۷) برای پی سی منتشر می‌شود و گفتنی است که کسانی که بازی را پیش خرید کنند از ۱۰ درصد تخفیف برای این محصول بهره‌مند می‌شوند. در ادامه می‌توانید هر دو تریلر را تماشا کنید.

تریلر سینمایی بازی Total War Saga: Thrones of Britannia

دانلود ویدیو از آپارات

تریلر گیم پلی بازی Total War Saga: Thrones of Britannia

دانلود ویدیو از آپارات

نظرات خود را در مورد این بازی استراتژی با زومجی در میان بگذارید.

منبع dualshockers

کاراکتر باقی مانده