// جمعه, ۴ اسفند ۹۶ ساعت ۲۰:۱۵

پس از کش و قوس‌های فراوان و پخش نشدن مجموعه کلاه قرمزی در نوروز 96، به نظر می‌رسد سازندگان با صدا و سیما به توافق رسیده‌اند و این مجموعه محبوب در نوروز 97 پخش خواهد شد.

مجموعه کلاه قرمزی از دیرباز در زمره مجموعه‌های محبوب ایرانی بوده و مخاطبان بسیاری برای خود دست و پا کرده است. این مجموعه در چند وقت اخیر در زمینه پخش با مشکلاتی موجه شده است. سال گذشته بود که در ابتدا اعلام شد مجموعه کلاه قرمزی در ایام نوروز ۹۶ پخش نخواهد شد، اما پس از مدتی اخباری مبنی بر توافق سازندگان با مسئولان سیما منتشر شد. در کمال تعجب اما پس از مدتی اعلام شد که سازندگان با سازمان به توافق نرسیده‌اند و این مجموعه از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد؛ پس از مدتی دوباره اعلام شد که این مجموعه فوق‌العاده محبوب از شبکه نمایش خانگی هم پخش نخواهد شد. اینگونه شد که طرفداران در سال ۹۶ توفیق دیدار کلاه قرمزی و دوستان بامزه‌اش را از دست دادند.

حال به گزارش سینما دیلی، مجموعه کلاه قرمزی که وظیفه ساخت آن بر عهده ایرج طهماسب و حمید جبلی است به رسم هر سال در نوروز ۹۷ به تلویزیون باز خواهد گشت. این مجموعه که کار تولیدش سال گذشته و برای نوروز ۹۶ به پایان رسیده بود، در ۱۵ قسمت تقدیم مخاطبان خواهد شد. امسال نیز قرار است شخصیت‌های عروسکی جدیدی به این مجموعه اضافه شوند. از کاراکترهای پیشین مجموعه می‌توان به کلاه قرمزی، پسرخاله، جیگر، پسرعمه‌زا، فامیل دور، هم‌ساده، ببعی، دیبی و پسر فامیل دور اشاره کرد. این مجموعه در رابطه اتفاقات و روزمرگی‌های آقای مجری (با بازی ایرج طهماسب) و شخصیت‌هایی عروسکی که در خانه‌اش زندگی می‌کنند است.

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده