// چهار شنبه, ۲ اسفند ۹۶ ساعت ۱۵:۳۴

مجله امپایر و کمپانی برادران وارنر اولین تصویر رسمی شخصیت سایمون پگ در فیلم Ready Player One را منتشر کردند.

هفته گذشته، کمپانی برادران وارنر سومین و جدیدترین تریلر  فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده) را منتشر کرد که در این تریلر شاهد نمایش ایستر اگ‌های بیشتری بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر رسمی شخصیت سایمون پگ در این فیلم مورد انتظار بهار سال ۲۰۱۸ منتشر شده است. مجله امپایر در شماره جدید خود که به فیلم‌های استیون اسپیلبرگ به‌خصوص فیلم جدید او که Ready Player One نام دارد، اختصاص داده، اولین تصویر رسمی شخصیت پگ را منتشر کرده است. این شخصیت اوگدن مورو نام دارد که همکار و شریک سابق جیمز هالیدی با بازی مارک رایلنس، بوده است. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Ready Player One Simon Pegg

فیلم Ready Player One داستان وید اوون واتس (و آواتار Parzival در دنیای OASIS) با بازی تای شرایدن را روایت می‌کند که به‌دنبال یافتن Easter Egg به‌جا مانده از جیمز هالیدی با بازی مارک رایلنس، است که خالق دنیای واقعیت مجازی OASIS است و باید سه کلید منحصربه‌فرد در دنیای گسترده OASIS را پیدا کند تا جایزه بزرگ و ثروت عظیم هالیدی را به‌دست بیاورد. واتس در این ماجراجویی با Art3mis با بازی اولیویا کوک، همراه می‌شود و در این راه باید با نولان سورنتو با بازی بن مندلسون و گروه IOI مبارزه کند.

کارگردانی فیلم Ready Player One بر عهده استیون اسپیلبرگ بوده است و زک پن و اریک ایسن نیز کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند. کار ساخت موسیقی فیلم Ready Player One نیز بر عهده آلن سیلوستری خواهد بود. این فیلم اقتباسی از کتابی به همین نام اثر ارنست سلین است. تای شرایدن، اولیویا کوک، بن مندلسون، سایمون پگ، تی جی میلر و مارک رایلنس، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Ready Player One حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم قرار است دارای محتوای واقعیت مجازی نیز باشد.

فیلم Ready Player One برای اکران در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۱۸ (۹ فروردین ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.

منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده