// دوشنبه, ۲۳ بهمن ۹۶ ساعت ۱۷:۳۲

آپدیت جدید بازی DOOM روی نینتندو سوییچ برای رفع ایرادات مربوط به صدا، منو و غیره به‌زودی منتشر می‌شود.

آبان‌ماه گذشته بازی DOOM برای نینتندو سوییچ منتشر شد و برخی بر این باور بودند که پورت بازی نسبت به نسخه‌های این بازی روی پلتفرم‌های دیگر عملکرد ضعیفی دارد. در حالی که با توجه به سخت‌افزار نینتندو سوییچ، سازندگان نمی‌توانند برخی از ایرادات این بازی را برطرف کنند، ولی در آن سو استودیو پنیک باتن (Panic Button) و اید سافتور (id Software) قصد دارند با انتشار آپدیتی، ایرادات دیگر این بازی را از میان بردارند.

در میان اخبار بازی، امروز از طریق حساب کاربری بازی DOOM در توییتر، سازندگان اعلام کردند که قصد دارند با انتشار بروزرسانی، برخی از مشکلات مربوط به صدا، منو و غیره نسخه سوییچ DOOM را برطرف کنند. در ادامه می‌توانید توییت سازندگان را مشاهده کنید:

ماه جاری یک آپدیت برای نسخه نینتندو سوییچ بازی DOOM منتشر می‌کنیم. با نزدیک شدن به راه‌یابی این بروزرسانی، جزئیات آن را در پستی اعلام می‌کنیم که مربوط به ایرادات صدا، منو و غیره می‌شود.

با توجه به این توییت انتظار می‌رود که در هفته‌های آتی سازندگان از جزئیات این آپدیت به طور کلی رونمایی کنند، اما باز با این حال گفتنی است که برخی ایرادات که به عملکرد سخت‌افزار سوییچ مربوط می‌شوند، با این آپدیت برطرف نخواهند شد. در مطلبی دیگر در زومجی می‌توانید بررسی نسخه نینتندو سوییچ بازی DOOM از سوی وب‌سایت‌های معتبر دنیا را مطالعه کنید.

بازی Doom در سال ۲۰۱۶ میلادی در ابتدا برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی منتشر شد. بازی مذکور در بررسی زومجی نمره خوب ۸ را از آن خود کرد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی بازی Doom را در زومجی مطالعه کنید که خلاصه آن به این صورت است:

بازی Doom در قالب یک ریبوت توسعه یافته است و می‌توان از آن به‌عنوان یکی از بهترین‌ بازی‌های درگیرکننده یاد کرد. سلاح‌های مختلف، دشمنان متنوع و خشونت بالا، از دیگر محتویات جذاب این بازی به شمار می‌رود که در کنار گیم‌پلی سرعتی، یک تجربه نفس‌گیر را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

منبع dualshockers
کاراکتر باقی مانده