// چهار شنبه, ۲۱ آذر ۹۷ ساعت ۱۳:۰۰

تریلر جدیدی از فصل سوم سریال True Detective منتشر شده که گذشته، حال و آینده شخصیت ماهرشالا علی را نشان می‌دهد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه HBO تریلر جدیدی از فصل سوم سریال True Detective (کاراگاه حقیقی) منتشر شده است. در تریلر جدید فصل سوم این سریال که در واقع سومین تریلر آن است که منتشر شده، شاهد تصاویر جدیدی هستیم که تمرکز این تریلر مانند دو تریلر قبلی روی گذشته، حال و آینده اتفاقات فصل سوم سریال True Detective است و در طول تریلر شاهد سه نسخه متفاوت از شخصیت وین هیز با بازی ماهرشالا علی، هستیم که قرار است در این سریال این شخصیت را در سه دوره مختلف زمانی بررسی و مشاهده کنیم. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

در فصل سوم سریال True Detective شاهد ناپدید شدن ۲ کودک در مرکز منطقه اوزارکس در ایالت آرکانزاس خواهیم بود و کاراگاه وین هیز با بازی ماهرشالا علی،‌ وظیفه دارد تا این پرونده را حل کند، اما این پرونده سال‌ها باز خواهد ماند و وین هیز و همکارانش در حل این معما عاجز هستند و این موضوع قرار است در دوره‌های مختلف زندگی وین هیز به تصویر کشیده شود. ماهرشالا علی در نقش وین هیز، استیون درف در نقش رولاند وست، کارمن اجوجو در نقش آملیا ریردون، اسکوت مک‌نری در نقش تام، میمی گامر در نقش لوسی پرسل، ری فیشر در نقش فردی برنز، ریس ویکفیلد در نقش هنری هیز، مایکل گراییز در نقش برت وودارد و جان تنی در نقش آلن جونز، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال True Detective حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

پخش فصل سوم سریال True Detective که در ۶ قسمت تولید شده، از روز یکشنبه، ۱۳ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۳ دی امسال) از شبکه HBO آغاز می‌شود. مانند دو فصل اول، نیک پیزولاتو وظیفه ساخت و نوشتن فیلمنامه آن را بر عهده داشته است. علی بیشتر برای بازی فیلم Moonlight (مونلایت) و بازیگر سریال Luke Cage (لوک کیج) شناخته شده که برای بازی در فیلم Moonlight برنده جایزه اسکار نیز شده است.

منبع Comingsoon

کاراکتر باقی مانده