// جمعه, ۲۵ آبان ۹۷ ساعت ۲۱:۰۲

شبکه بی بی سی قسمت ویژه سال نوی فصل یازدهم سریال Doctor Who (دکتر هو) را رسما تایید و اعلام کرد.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، قسمت ویژه سال نوی فصل یازدهم سریال Doctor Who تایید و اعلام شده است. طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، بخش آمریکا شبکه بی بی سی (BBC) اعلام کرد که برای جشن شروع سال ۲۰۱۹ قرار است یک قسمت ویژه از این سریال با نام Who’s Year’s Day منتشر شود که این برای اولین‌بار است که برای سال نو میلادی، یک قسمت ویژه از سریال دکتر هو تولید و منتشر می‌شود. پیش از این سابقه ساخت و انتشار قسمت ویژه سریال Doctor Who برای ایام کریسمس وجود داشته است که تمامی این قسمت‌ها قرار است دوباره از تاریخ ۲۴ دسامبر (۳ دی) از این شبکه به‌روی آنتن بروند. با این حال، قسمت ویژه سال نو سریال دکتر هو در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۹ (۱۱ دی امسال) از شبکه BBC به‌روی آنتن خواهد رفت که طبق خلاصه داستان منتشر شده از این قسمت:

با آغاز سال نو میلادی پدیده‌ای ترسناک و شیطانی که از قرن‌های گذشته به زمان حال آمده، در حال تهدید زمین است. آیا دکتر، رایان، گراهام و یاز می‌توانند از زمین در برابر این تهدید دفاع کنند؟

جودی ویتاکر نقش دکتر هو جدید را در فصل یازدهم سریال Doctor Who بر عهده دارد که برای نقش آفرینی دوباره در این قسمت ویژه نیز بازگشته است. این برای اولین بار است که یک زن نقش شخصیت دکتر هو را بر عهده دارد. توسین کول، بردلی والش و مندیپ جیل،‌ دیگر بازیگرانی هستند که در فصل یازدهم سریال دکتر هو حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وین ایپ، کارگردان سریال Preacher (پریچر)، وظیفه کارگردانی و کریس چینبال وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت ویژه سریال Doctor Who را بر عهده داشته‌اند. وظیفه ساخت فصل یازدهم این سریال بر عهده کریس چینبال است که او جانشین استیون موفات شده که از سال ۲۰۰۵ تا پایان فصل دهم، وظیفه ساخت سریال دکتر هو را بر عهده داشته است.

منبع Comingsoon

کاراکتر باقی مانده