// سه شنبه, ۱۷ مهر ۹۷ ساعت ۱۵:۴۶

‌به‌تازگی تصاویر و ویدیوهای جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری فیلم Joker منتشر شده که در آن شاهد فرار جوکر در مترو از دست پلیس گاتهام هستیم.

از اواخر ماه گذشته، فیلمبرداری و تولید فیلم Joker (جوکر) در شهر نیویورک آغاز شده است و طی این مدت شاهد انتشار تصاویر و ویدیوهای بسیاری از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید این فیلم مورد انتظار از مجموعه دی سی (DC) بوده‌ایم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویدیوها و تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم جوکر منتشر شده است. به نقل از وب‌سایت Comicbook، در اولین ویدیو، جوکر با بازی واکین فینیکس، قابل مشاهده است که در حال فرار از دست پلیس گاتهام دیده می‌شود. در این ویدیو طرفداران یا اعضای گروه جوکر با بنرهایی مثل بنر Clown4Mayor، بنر Kill the Rich و بنر Blame Wayne قابل مشاهده هستند که در درون مترو دیده می‌شوند و در ادامه شاهد وارد شدن پلیس گاتهام که به دنبال جوکر هستند، به واگن مترو هستیم. در ویدیوی دوم نیز جوکر در حالی که در حال کشیدن سیگار است، در حال خارج شدن از ایستگاه مترو است و نیروهای پلیس نیز از کنار او رد می‌شوند. شما در ادامه می‌توانید این ۲ ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

دانلود از آپارات

علاوه بر این ۲ ویدیو، تصاویری نیز سیگار کشیدن و خارج شدن جوکر از ایستگاه متروی گاتهام نیز منتشر شده است که نمای بهتری از ظاهر و گریم کلی واکینس فینیکس در نقش جوکر در فیلم Joker را به ما ارائه می‌دهد. پیش از این تاد فیلیپس تصویری از ظاهر دلقک شخصیت آرتور فلک در این فیلم را منتشر کرده بود. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر که توسط وب‌سایت جاست‌جرد منتشر شده، را مشاهده کنید:

فیلم Joker به کارگردانی و نویسندگی تاد فیلیپس، قرار است در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهر ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود. واکین فینیکس در نقش آرتور فلک ملقب به جوکر، رابرت دنیرو در یک نقش مهم، برت کالن در نقش توماس وین، زازی بیتز در نقش سوفی دوموند، فرانسیس کانروی در نقش پنی (مادر جوکر)، مارک مارون، گلن فلشلر و بیل کمپ، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم جوکر حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

منبع IGN
کاراکتر باقی مانده