// جمعه, ۱۳ مهر ۹۷ ساعت ۲۳:۰۶

در حاشیه نمایشگاه کامیک کان نیویورک امسال، سومین و جدیدترین تریلر رسمی فیلم Mortal Engines (موتورهای فانی) منتشر شد.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، سومین و جدیدترین تریلر رسمی فیلم Mortal Engines منتشر شده است. همانطور که کمپانی یونیورسال پیکچرز وعده داده بود، امروز و در حاشیه پنل این فیلم در نمایشگاه کامیک کان نیویورک 2018، سومین و آخرین تریلر رسمی فیلم Mortal Engines منتشر شد که در آن شاهد تصاویر بیشتری از اتفاقات این فیلم فانتزی و استیم پانک مورد انتظار امسال هستیم. در این تریلر گذشته هستر شاو و تادئوس ولنتاین با بازی هوگو ویوینگ، نمایش داده می‌شود و در ادامه شاهد ماجراجویی نسخه بزرگسال هستر شاو با بازی هرا هیلمار هستیم. فیلم Mortal Engines اقتباسی از رمانی به همین نام اثر فیلیپ ریو است و پیش از این، آذر سال گذشته اولین تریلر و خرداد امسال دومین تریلر این فیلم منتشر شده بود. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

هرا هیلمار، هوگو ویوینگ، رابرت شیهان، رونان رافتری، استفن لانگ، جیهائه، لیلا جرج، پاتریک مالاهید، کالین سالمون، سوفی کاکس، مارک هادلو و رجه جین پیج، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Mortal Engines حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کریستین ریورز، سازنده جلوه‌های ویژه دو سه‌گانه فیلم The Lord of the Rings (ارباب حلقه‌ها) و فیلم The Hobbit (هابیت) به‌همراه فیلم King Kong (کینگ کونگ)، کارگردانی فیلم Mortal Engines را بر عهده داشته است. وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Mortal Engines بر عهده فیلیپا بوینس، پیتر جکسون و فرن والش بوده است.

فیلم Mortal Engines قرار است در تاریخ ۱۴ دسامبر امسال (۲۳ آذر) به روی پرده‌های سینما برود. پیتر جکسون به‌عنوان تهیه کننده در این فیلم حضور دارد. در طول پنل فیلم Mortal Engines در نمایشگاه کامیک کان نیویورک امسال، ۲۵ دقیقه از این فیلم نیز به نمایش گذاشته شد که این نمایش با استقبال و تحسین افراد حاضر مواجه شده است.

منبع Comingsoon
کاراکتر باقی مانده