// جمعه, ۲۰ مهر ۹۷ ساعت ۱۰:۲۶

جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی Call of Duty: Black Ops4، لحظات نفس‌گیر حالت Blackout آن را به‌نمایش می‌گذارد.

کمتر از یک روز به انتشار جهانی بازی Call of Duty: Black Ops 4 باقی مانده و اخبار و تریلرهای منتشر شده از این بازی به بیشترین میزان خود رسیده است. به‌تازگی یک تریلر جدید از این بازی منتشر شده و در آن شاهد لحظات نفس‌گیر بخش Blackout هستیم.

حالت Blackout، سبک بتل‌ رویال را به مجموعه‌ی Call of Duty خواهد آورد؛ در روزهای ابتدایی معرفی بازی و حالت بلک‌اوت، یک فضای بسیار منفی پیرامون آن شکل گرفت که به لطف انتشار بتای خصوصی بازی و تجربه‌ی این بخش توسط کاربران، آن فضای منفی، به یک فضای بسیار مثبت تبدیل شده و تعداد کثیری از کاربران و منتقدان، به موفقیت بازی چه از لحاظ تجاری و چه از لحاظ فنی، امید دارند. شما در این بخش از بازی، وارد بزرگ‌ترین نقشه‌ی تاریخ مجموعه‌ی Call of Duty می‌شوید و باید با دیگر بازیکنان حاضر در آن (حدود ۸۰ نفر) مبارزه کنید و به عنوان آخرین بازمانده‌ی حاضر در بازی، پیروز میدان شوید. نقشه‌ی بازی از مناطقی مثل Nuketown و یک قبرستان پر از زامبی و مواردی این‌چنینی تشکیل شده و برای بازیکنان تکراری نخواهد شد.

وسایل نقلیه، سلاح‌ها و کاراکترهای قابل بازی در Call of Duty: Black Ops 4، همه حال و هوای قسمت‌های قبلی این سری را دارند و برای کاربران، خاطره‌انگیز خواهند بود که در این تریلر، تمامی موارد ذکر شده را تماشا خواهید کرد.

بازی Call of Duty: Black Ops 4، ساخته‌ی استودیو تری‌ آرک و اکتیویژن، در تاریخ ۱۲ اکتبر‌ (۲۰ مهر ماه)‌، برای ایکس باکس وان، پی سی و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. پیش از این هم یک تریلر از حالت بلک‌اوت با محوریت نقشه‌ی آن منتشر شد؛ علاوه بر این، یک تریلر جذاب با محوریت بخش زامبی و یک تریلر هم با محوریت بخش چندنفره‌ی بازی منتشر شدند که همه‌ی آن‌ها را می‌توانید در زومجی تماشا کنید.

دانلود از آپارات

منبع Dualshockers
کاراکتر باقی مانده