// دوشنبه, ۹ مهر ۹۷ ساعت ۱۷:۳۲

موزه سلطنتی جنگ (Imperial War Museums) اولین تریلر مستند They Shall Not Grow Old به کارگردانی پیتر جکسون را منتشر کرد.

بهمن سال گذشته بود که اعلام شد به مناسبت صد سالگی پایان یافتن جنگ جهانی اول، پیتر جکسون کارگردانی یک مستند را برای بازگویی این حوادث از زاویه‌ای دیگر بر عهده گرفته است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر این مستند که They Shall Not Grow Old (آنها نباید پیر شوند) نام دارد، منتشر شده است. کارگردانی و تهیه کنندگی این مستند حماسی و بلند پروازانه بر عهده پیتر جکسون، کارگردان سه‌گانه فیلم The Lord of the Rings (ارباب حلقه‌ها)، سه‌گانه فیلم The Hobbit (هابیت) و فیلم King Kong (کینگ کونگ)، بوده است. در اولین تریلر مستند They Shall Not Grow Old شاهد تصاویر بازسازی و رنگی شده جنگ جهانی اول هستیم که بسیاری از این تصاویر تا پیش از این دیده نشده بودند. در طول این تریلر تلاش جکسون برای بازسازی این تصاویر در بهترین شکل ممکن قابل مشاهده است و موسیقی تریلر نیز به خوبی حال و هوای این تصاویر و اتفاقات را نمایش می‌دهد. جکسون برای ساخت این مستند که توسط موزه سلطنتی جنگ سفارش داده شده، از فیلم‌ها و صداهای آرشیوی شبکه BBC (بی بی سی) استفاده کرده است. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

مستند They Shall Not Grow Old قرار است جشنواره فیلم لندن (London Film Festival) امسال را بازگشایی کند. این مستند برای یک شب در تاریخ ۱۶ اکتبر امسال (۲۴ مهر) نمایش داده خواهد شد و استقبال احتمالی از آن ممکن است باعث نمایش گسترده‌تر این مستند نیز شود. در ادامه این مستند از شبکه BBC نیز نمایش داده می‌شود. علاوه بر تریلر، موزه سلطنتی جنگ اولین پوستر رسمی مستند They Shall Not Grow Old را نیز منتشر کرده است که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

They Shall Not Grow Old Poster

مستند They Shall Not Grow Old به مناسبت صدمین سالگرد پایان یافتن جنگ جهانی اول تولید شده است که این جنگ در تاریخ ۱۱ نوامبر ۱۹۱۸ به پایان رسید. این اثر قرار است واقعیت‌های جنگ و زندگی سربازان را برای مخاطبان نسل جدید نمایش دهد تا بیشتر با تاریخ کشور خود (بریتانیا) آشنا شوند. مستند They Shall Not Grow Old با تکنیک‌های فیلمسازی مدرن رنگی و 3D شده است تا احساس شود که این فیلم‌ها امروز گرفته و منتشر شده‌اند.

منبع Indiewire

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده