// پنجشنبه, ۵ بهمن ۹۶ ساعت ۱۳:۱۵

فیلم سینمایی شعله‌ور تازه‌ترین ساخته حمید نعمت‌الله، کارگردان فیلم‌های تحسین شده رگ خواب و آرایش غلیظ است که در جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

حمید نعمت‌الله فعالیت‌های هنری‌اش را با فیلم ضیافت، به عنوان دستیار کارگردان آغاز کرد و پس از کسب تجربه از حضور در کنار مسعود کیمیایی، نهایتا در سال ۱۳۸۲ اولین فیلم خود یعنی فیلم سینمایی بوتیک را کارگردانی کرد. پس از وقفه‌ای حدودا ۶ ساله، فیلم سینمایی بی‌پولی با کارگردانی او اکران و در همین سال سریال وضعیت سفید از شبکه سه سیما پخش شد. باز‌گشت حمید نعمت‌الله به کارگردانی و نویسندگی فیلم‌های سینمایی به سال ۱۳۹۲ و فیلم آرایش غلیظ باز‌می‌گردد. هیئت داوران جشنواره سی و دوم فیلم فجر جایزه ویژه خود را به این فیلم که در بخش‌های مختلفی همچون بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین موسیقی نامزد دریافت جایزه شده بود، اهدا کردند. سال ۱۳۹۴ یکی از بر‌ترین آثار کارنامه کاری حمید نعمت‌الله و لیلا حاتمی یعنی فیلم ایرانی رگ خواب اکران شد. به‌واسطه این فیلم نه‌تنها جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره‌های فجر و منتقدان و نویسندگان ایران به لیلا حاتمی اهدا شد، بلکه حمید نعمت‌الله جایزه‌های بهترین فیلم و بهترین کارگردان را از جشن منتقدان و نویسندگان ایران دریافت کرد. فیلم سینمایی شعله‌ور جدید‌ترین ساخته حمید نعمت‌الله است که در جشنواره سی و ششم فیلم فجر پذیرفته شده است.

داستان فیلم سینمایی شعله‌ور به شرح زیر است:

فیلم سینمایی شعله ور درباره‌ی کسی است که تمام سعی خود را می‌کند که زندگی بی دغدغه‌ای داشته باشد اما تنش‌های روحی،‌ خانوادگی و محیطی او را در محاصره قرار می‌دهند.

لیست بازیگران، عوامل و تصاویر فیلم سینمایی شعله‌ور در زیر قابل مشاهده است:

بازیگران: امین حیایی، دارا حیایی، زری خوشکام، پانته‌آ مهدی‌نیا

سایر عوامل: محمدرضا شفیعی (تهیه‌کننده)، محمدرضا شفیعی (مدیر تولید)، سعید بیات (دستیار کارگردان)، حمید نعمت‌الله و هادی مقدم‌دوست (نویسندگان)، روزبه رایگا (مدیر فیلم‌برداری)، مهرداد میرکیانی (طراح گریم)، محمدرضا شجاعی (طراح صحنه)، علی‌ عدالت‌دوست (صدا‌بردار)، امیرحسین شجاعی (عکاس)

شعله ور

منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده