// چهار شنبه, ۲۲ شهریور ۹۶ ساعت ۱۸:۰۱

بازی My Time at Portia که از بازی Stardew Valley و آثار هایائو میازاکی الهام گرفته و در سبک نقش آفرینی جهان آزاد است، در وب سایت کیک استارتر معرفی شد.

طبق جدید‌ترین اخبار بازی، استودیو Pathea Games که پیش از این بازی Planet Explorers را روی پلتفرم‌های ویندوز، لینوکس و OS X منتشر کرده بود، در اقدامی جدید‌ترین محصول خود یعنی بازی My Time at Portia را معرفی و کمپین آن را در کیک‌استارتر آغاز کرد.

استودیو سازنده اعلام کرده است که بازی My Time at Portia تر‌کیبی از آثار هایائو میازاکی نظیر Castle in the Sky و Nausicaä of the Valley of the Wind، در کنار المان‌های گیم‌پلی بازی‌های Harvest Moon ،Stardew Valley ،Animal Crossing ،Dark Cloud 2, و Steambot Chronicles است. داستان این بازی از جایی آغاز می‌شود که شخصیت اصلی کار‌گاهی را در شهری که از دوران آخر‌الزمان عبور کرده و هم‌اکنون با آثار به جا مانده از آن دست و پنجه نرم می‌کند، به ارث می‌برد. بازیکنان می‌توانند با ساخت وسایل جدید و منحصر‌به‌فرد به بهبود جامعه کمک کرده و با ساکنین رابطه دوستانه بر‌قرار کنند. برای آشنایی بیشتر با بازی My Time at Portia که دارای ویژگی‌هایی از جمله ماهی‌گیری، کشاورزی، شخصی‌سازی شخصیت اصلی و کاوش سیا‌ه‌چال‌ها است، می‌توانید به وب‌سایت رسمی و صفحه بازی در کیک‌استارتر و استیم مراجعه کنید. همچنین تریلر معرفی بازی در زیر قابل مشاهده است:

برای دانلود تریلر از آپارات اقدام کنید

سرمایه لازم برای ساخت بازی My Time at Portia مبلغ ۱۰۰ هزار دلار اعلام شده است که در زمان نگارش این مطلب با حمایت ۳۳۲ نفر مبلغ ۱۰۶۱۳ دلار جمع آوری شده است. کمپین این بازی تا تاریخ ۱۱ اکتبر (۱۹ مهر) ادامه خواهد داشت. این بازی برای انتشار روی پلتفرم ویندوز، پلی‌استیشن 4 و OS X برنامه‌ریزی شده است و در صورت جذب سرمایه بیشتر امکان امنتشار بازی روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، لینوکس و نینتندو سوییچ نیز وجود خواهد داشت.

منبع Dualshockers

مقاله های مرتبط

کاراکتر باقی مانده