// دوشنبه, ۲۰ شهریور ۹۶ ساعت ۱۵:۲۹

از آنجایی که تنها یک ماه دیگر تا اکران فیلم بلید رانر 2049 (Blade Runner 2049) باقی مانده، کمپانی برادران وارنر کلیپی با نام بزرگتر از تو «Bigger Than You» منتشر کرد.

کمپانی برادران وارنر به تازگی کلیپ جدیدی را از فیلم بلید رانر 2049 (Blade Runner 2049) با نام بزرگتر از تو «Bigger Than You» منتشر کردند که فضای تازه‌ای را به تصویر می‌کشد و ما در آن شاهد صحنه‌های جدیدی هستیم که در هیچ کدام از تریلرها و تیزرهای تبلیغاتی، به این گستردگی ندیده‌ایم. شما می‌توانید در انتهای همین پست این کلیپ را مشاهده و دانلود کنید.

اتفاقات فیلم بلید رانر 2049، سی سال پس از اتفاقات بلید رانر رخ می‌دهد که افسر «کِی» (K) از اداره پلیس لس آنجلس با بازی رایان گاسلینگ، به دنبال کشف یک راز قدیمی است که به نظر می‌رسد دیگر مدفون شده باشد، اما افشا شدن این راز می‌تواند باعث ایجاد هرج و مرج در جامعه شود. افسر کِی به دنبال پیدا کردن ریک دکارد با بازی هریسون فورد، است. او مامور سابق اداره پلیس لس آنجلس است و حدود سی سال است که کسی او را ندیده و به نظر می‌رسد مرده باشد.

رایان گاسلینگ، هریسون فورد، آنا د آرماس، رابین رایت، سیلفیا هوکس، مک‌کنزی دیویس، کارلا جوری، لنی جیمز، دیوید باتیستا، ادوارد جیمز آلموس و جرد لتو از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر ایفای نقش خواهند کرد. 

فیلم Blade Runner 2049 که فیلمنامه آن به قلم همپتون فنچر و مایکل گرین نوشته شده، توسط کارگردان مطرحی مانند دنی ویلنوو کارگردانی خواهد شد. داستان این فیلم بر اساس شخصیت‌هایی که در رمان فیلیپ کی دیک با نام Do Androids Dream of Electric Sheep وجود داشتند نوشته شده است. اندرو کوزوو، برادریک دی جانسون، باد یورکین و سینتیا سایکس از جمله کسانی هستند که تهیه‌کنندگی اثر را بر عهده گرفته‌اند و تیم گمبل، ریدلی اسکات، فرانک جیوسترا، ییل بدیک، ول هیل و بیل کرارو از جمله افرادی هستند که تهیه‌کنندگی اجرایی این فیلم را بر عهده دارند.

فیلم Blade Runner 2049 برای اکران در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۱۷ (۱۴ مهر ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده است.

برای دانلود ویدئو از طریق وب‌سایت آپارات اقدام کنید


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده