// یکشنبه, ۲۵ تیر ۹۶ ساعت ۱۶:۱۵

بلیک لایولی، بازیگر فیلم‌های موفق The Shallows و Cafe Society در فیلم جدیدی به نام The Rhythm Section ایفای نقش خواهد کرد.

بلیک لایولی قرار است در فیلم اقتباسی جدیدی که از روی رمان هیجانی The Rhythm Section ساخته می‌شود نقش مهم و اثر‌گذاری را بازی کند. این پروژه توسط EON و IM Global، همان گروهی که برخی از فیلم­‌های موفق James Bond را ساخته­‌اند، ساخته می‌شود. بلیک لایولی در این فیلم نقش یک قاتل را ایفا خواهد کرد. 

کتاب The Rhythm Section اولین جلد سری چهار کتابی درباره زنی به نام استفانی پاتریک است که توسط مارک برنل نوشته شده است. این کتاب داستان مشغله‌ها و مشکلات قهرمان داستان یعنی استفانی پاتریک است که کل خانواده خود را در یک صانحه هوایی که قرار بود خودش هم در آن هواپیما باشد، از دست داده است. با جست‌و­‌جو­ها و تحقیقاتی که او در این ­باره انجام می­‌دهد، متوجه می‌شود که این اتفاق علی‌رغم اینکه به نظر تصادفی و اتفاق بوده، در واقع کاملا هم برنامه ­ریزی شده و عمدی بوده است. بعد از فهمیدن این حقیقت، او تصمیم می‌گیرد که از طریق جاسوسی کردن و نفوذ به گروه‌های زیرزمینی مختلف، حقیقت این واقعه را پیدا کرده و انتقام مرگ خانواد‌ه‌­اش را از مسئولان این واقعه بگیرد.

بیانیه‌­ای از طرف مایکل جی ویلسون و باربارا بروکلی، تهیه‌کنندگان این فیلم منتشر شده که به شرح زیر است:

ما از اینکه می‌خواهیم با همکاری گروه IM Global کتاب The Rhythm Section مارک برنل را روی پرده سینما بیاوریم خیلی خوشحالیم. این خیلی برای ما هیجان‌انگیز است که قرار است با تیم کارگردانی فوق‌العاده بااستعداد رید مورانو و همچنین بازیگر زن خیلی خوبی کار کنیم که داستان بر محور او و مشکلات و مسائلی که برای او پیش می­‌آید می‌چرخد. این فیلم و این داستان وجهه خیلی خوبی از این بازیگر زن به جا خواهد گذاشت.

استوارت فورد از گروه IM Global که تهیه کنندگی اجرایی را هم برعهده دارد، در کنار گرگ شاپیرو و مارک برنل هیجان و ذوق خودش را برای این پروژه نشان داد:

مارک شخصیت قهرمانی خاص و منحصر به فردی را در استفانی پاتریک خلق کرده است که امروزه خیلی از کلیشه‌های سینمایی­ به اینگونه زن‌­ها به اصطلاح «خفن» می­‌گویند. برای همه کسانی که در IM Global هستند، کار کردن با گروه EON، رید، بلیک و همچنین ساختن سوژه­ هیجانی، واقعی و در نوع خود تازه مثل این کتاب، کار واقعا هیجان‌انگیزی است.

مورانو، کارگردان این فیلم، فیلم­‌ها و کار‌های خیلی خوبی مانند چند قسمت از سریال The Handmaid’s Tale را در رزومه کاری خود دارد. همچنین او عضوی از فیلمسازان آلبوم بصری بیونسه به نام لیموناد بود که خیلی زیاد مورد تشویق و تحسین منتقدان قرار گرفت. او در کنار فیلم The Rhythm Section، قرار است در فیلمی علمی تخیلی، با نام I Think We’re Alone Now با اله فنینگ همکاری داشته باشد.

از طرف دیگر، لایولی، دو فیلم خیلی خوب با نام‌های The Shallows و Cafe Society را بازی کرده است و می­‌توان گفت که اخیرا زیاد روی پرده سینما دیده شده است. قبل از اعلام حضورش در این فیلم، اعلام شده که لایولی علاوه بر بازی‌اش در سریال Gossip Girl قرار است در فیلم دیگری به نام The Husband’s Secret ایفای نقش کند.

منبع Screenrant

مقاله های مرتبط

کاراکتر باقی مانده