// پنجشنبه, ۱۸ خرداد ۹۶ ساعت ۲۳:۵۸

کمپانی دیزنی و استودیو پیکسار تریلر جدیدی را از انیمیشن مورد انتظار کوکو (Coco) منتشر کرده‌اند.

اسفند سال گذشته بود که کمپانی والت دیزنی و استودیو پیکسار اولین تریلر انیمیشن Coco را منتشر کردند. حال این دو کمپانی تریلر جدیدی را از این انیمیشن منتشر کرده‌اند که در طی آن بیشتر با دنیای مردگان آشنا می‌شویم. در این تریلر مشاهده می‌کنیم که میگوئل اقوام خود را در دنیای مردگان ملاقات می‌کند و آن‌ها او را به‌خاطر نواختن گیتار سرزنش می‌کنند. اقوام میگوئل در تلاش هستند تا او را به دنیای واقعی بازگردانند. شما در ادامه می‌توانید این تریلر بسیار زیبا را تماشا کنید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

علاوه بر این، دیزنی و پیکسار پوستر جدیدی از انیمیشن Coco منتشر کرده‌اند که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

Coco Poster

طبق خلاصه داستان که پیش از این، پیکسار از انیمیشن Coco منتشر کرده است:

انیمیشن Coco داستان کودکی به نام میگوئل را روایت می‌کند که با وجود ممنوع بودن موسیقی در خانواده او، وی آرزو دارد که روزی مانند الگوی خود ارنستو د لا کروز تبدیل به یک نوازنده حرفه‌ای و مشهور شود. میگوئل در نهایت تصمیم می‌گیرد که با کمک دوست دوست‌داشتنی و نه‌چندان قابل اعتماد خود به نام هکتور که یک اسکلت است، به سرزمین مردگان سفر کند تا دلیل و راز مرگ ارنستو د لا کروز را کشف کند و همچنین نحوه صحیح گیتار زدن را نیز از او بیاموزد.

علاوه بر این، پیکسار لیست کامل صداپیشگان انیمیشن Coco را نیز منتشر کرده است. آنتونی گونزالس در نقش میگوئل، آنا افلیا مورگیا در نقش مادربزرگ ماما کوکو، رینی ویکتور در نقش مادربزرگ، جیمی کمیل در نقش پاپا، سوفیا اسپینوزا در نقش ماما، لوئیز والدز در نقش تیو برتو و لومباردو بایار در نقش ماریاچی از دنیای واقعی و زنده‌ها، بنجامین برت در نقش ارنستو د لا کروز، گائل گارسیا برنال در نقش هکتور، ادوارد جیمز آلموس در نقش چیچارون، آلانا اوباک در نقش ماما ایملدا، سلنه لونا در نقش تیا رزیتا، آلفونسو آرائو در نقش پاپا خولیو، هربرت سیگوئنزا در نقش تیو اسکار، اکتاویو سولیس در نقش ایجنت ارایول، گابریل ایگلسیاس در نقش رئیس کلرک، چیچ مارین در نقش افسر و بلانکا آراسیلی در نقش EMCEE از دنیای مردگان، از جمله بازیگرانی هستند که به عنوان صداپیشه در این انیمیشن حضور داشته‌اند.

انیمیشن Coco قرار است در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۷ (۱ آذر ۱۳۹۶) به روی پرده‌های سینما برود.

منبع ComingSoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده