// پنجشنبه, ۱۸ خرداد ۹۶ ساعت ۱۳:۴۵

Edmund McMillen سازنده بازی‌ Super Meat Boy با انتشار تریلری بازی جدید خود را با نام The End is Nigh برای پی‌سی معرفی کرد.

امروز در جدیدترین اخبار بازی ادموند مک‌میلند (Edmund McMillen)، سازنده بازی‌های Super Meat Boy و The Binding of Isaac، پروژه جدید خود را معرفی کرد و به‌زودی منتشر خواهد شد.

بازی جدید که با نام The End is Nigh معرفی شده است یک اثر پلتفرمر و ماجراجویی است که وقایع آن در دنیای آخر الزمانی اتفاق می‌افتد. کاربران هدایت شخصیت این بازی را که Ash نام دارد بر عهده می‌گیرند و به گفته سازنده یکی از بازماندگان این واقعه به شمار می‌رود. وظیفه کاربران در این بازی پشت سر گذاشتن مراحل تاریک این بازی است و در حالی که موجودات عجیب‌و‌غریب را پشت سر می‌گذارند باید کارتریج‌های بازی‌های ویدیویی را جمع‌آوری کنند.

به نقل از طراح این بازی یعنی مک‌میلن، بازی پلتفرمر The End Is Nigh بیش از ۶۰۰ مرحله و ۱۲ قسمت را در خود جای داده است. همینطور بیش از ۲۰ کارتریج یاد شده نیز در این بازی برای جمع‌آوری تعبیه شده است؛ در حالی که این کارتریج‌ها در قالب دست‌آورد (Achivment) در بازی گنجانده شده است اما بازی‌های کوچکی را نیز در خود جای داده‌اند که کاربران می‌توانند آنها را تجربه کنند.

بازی The End Is Nigh در تاریخ ۲۱ تیر ماه (۱۲ جولای) از طریق استیم برای رایانه‌های شخصی ویندوزی منتشر خواهد شد. همچنین سازنده این بازی اعلام کرد که این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد و شاید به کنسول‌های دیگر نیز راه پیدا کند.

در ادامه می‌توانید تریلر این بازی دو بعدی را تماشا کنید و نظر خود را در مورد بازی‌های پلتفرمر با زومجی در میان بگذارید.

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده