// پنجشنبه, ۱ تیر ۹۶ ساعت ۱۴:۰۱

کماندار،‌ نیزه‌دار یا شاید هم بازیکن فوتبال امریکایی هرکدام که باشید، بازی اندروید و آیفون Bowmasters سرگرم‌تان می‌کند.

زمانی‌ که بازی‌های موبایل را به صورت روزانه معرفی می‌کنیم. شما کاربران عزیز زومجی نیز پیشنها‌دهایی عالی را از بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک می‌گذارید. دنیای ساده‌ی بازی‌های موبایل و طراحی این قبیل بازی‌ها باعث شده تا هرچند با دنیایی کوچک در آنها روبرو هستیم، اما ساعت‌ها از زندگی خود را صرف تجربه بازی‌های مختلف می‌کنیم. بازی‌هایی که طراحی ساده اما رنگارنگی دارند و اما با گیم‌پلی زیبایی که ارائه می‌دهند،‌ بازیکنان را روزها سرگرم می‌کنند. یکی از این بازی‌ها Bowmasters‌ است که با گیم‌پلی جذاب و حالت‌های مختلفی که دارد،‌ روزها شما را سرگرم خواهد کرد.

بازی Bowmonsters

بازی ۴۱ شخصیت دارد که هرکدام با سلاح منحصر به فردی دوئل می‌کنند

توسعه‌دهندگان تجربه بازی Bowmasters را به دو صورت افقی و عمودی ممکن کرده‌اند، در نتیجه می‌توانید آنطور که راحت هستید، بازی را تجربه کنید. Bowmasters دوئلی تن به تن است و هر شخص باید با در نظر گرفتن مسافت،‌ درجه و سرعت پرتاب، نیزه یا تبر خود را برای برخورد با حریف پرتاب کند. هرچند ویژگی‌های بصری بازی ساده به نظر می‌رسد اما دقت توسعه‌دهندگان در قرار دادن فاکتورهای یک پرتاب موفق، باعث شده تا برای پیروزی بر حریف مجبور به انجام محاسبات دقیق شوید. ارتفاع حریف از شما، قرار گیری حریف در پشت تپه یا فاصله از هدف، از جمله‌ی فاکتورهایی هستند که باید با دقت آنها را بررسی کنید. محیط رنگارنگ و متنوع محل نبرد، تجربه Bowmasters را جذاب کرده است. در مبارزات تن به تن با هوش مصنوعی، محل رقابت و حریف به صورت تصادفی انتخاب می‌شود. هر یک از شخصیت‌های بازی سلاح منحصر به فردی دارند و دارای حملات ویژه منحصر به فردی هستند. به عنوان مثال، در حالی که بازیکن فوتبال آمریکایی توپی آتشین را به سمت حریف پرتاب می‌کند،‌ هنرمندی فرانسوی نیز ضبط صوتی را برای یک حمله‌ی رمانتیک روانه می‌کند. البته پولی بودن آزاد سازی این شخصیت‌ها یکی از نقاط ضعف بازی است که حداقل توسعه‌دهنده می‌توانست با آسان‌تر کردن، آزادسازی شخصیت‌ها، این مشکل را رفع کند.

طراحی محل برخورد ضربات نیز در نوع خود منحصر به فرد هستند. با توجه به محلی که نیزه برخورد می‌کند، با طراحی متفاوتی روبرو می‌‌شوید. فرضا در صورتی که سر حریف را هدف بگیرید در کنار سکه بیشتر، نصف صورت حریف از هم متلاشی شده و سطح جان حریف به مقدار زیادی کاهش می‌یابد. این ضربات در هنگام برخورد با شکم یا حتی پا نیز پیامدهای متفاوتی دارد. در انتهای هر نبرد پیروز میدان ضربه نهایی یا فتلیتی را روی حریف اجرا می‌کند که با توجه به محل برخورد نیزه یا کمان، با نمایش جدیدی روبرو می شوید. اما مهم‌ترین ویژگی بازی Bowmasters تنوع حالت‌های مختلف بازی است که تنها با کسب تجربه و پیروزی بر رقبای هوش مصنوعی آزاد می‌شوند. در یکی از حالت‌های بازی باید یک سیب را روی سر نماینده‌ای هدف بگیرید،‌ با هربار زدن سیب،‌ فاصله شما افزایش پیدا می‌کند که در نتیجه هدف گیری نیز مشکل‌تر خواهد شد. حالت بعدی هدفگیری پرندگان است. در این حالت باید در زمانی مشخص، تا جای ممکن پرنده‌های بیشتری را هدف بگیرید تا در کنار جمع آوری سکه بالاترین رکورد را ثبت کنید.

بازی Bowmonsters

بازی همچنین دارای حالت آنلاین است که متاسفانه فعلا در دسترس بازیکنان قرار ندارد. اگر به دنبال تجربه‌ای با ۴۱ شخصیت و سلاح متنوع هستید و می‌خواهید تا در دوئلی به مصاف حریفان بروید. بازی Bowmasters با امکاناتی که دارد یکی از بهترین‌ها خواهد بود. این بازی سرگرم‌کننده و رنگارنگ است و می‌تواند بازیکنان را مدتی سرگرم کند. بازی همچنین از خریدهای درون برنامه‌ای و قابلیت تماشای ویدیو برای دریافت هدایای بیشتر پشتیبانی می‌کند که می‌توانید با انجام خرید شخصیت‌ها را با سرعت بیشتری آزاد کنید.

دانلود بازی موبایل Bowmasters

دانلود کافه بازار Cafe Bazzar

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده