// جمعه, ۱۲ خرداد ۹۶ ساعت ۱۴:۰۲

بازی اندروید و آیفون Tap The Frog با انبوهی از مینی گیم‌ها بازیکنان را با قورباغه‌هایی خنده‌دار همراه می‌کند.

در برخی بازی‌ها مینی‌گیم‌ها تنها بخش ناچیزی از گیم‌پلی هستند و در حقیقت مینی‌گیم‌ها هیچ تاثیر بسزایی در روند اصلی داستانی ندارند. بازی‌هایی بزرگی مانند GTA که در کنار روند داستانی مجزا، گاهی بازیکن برای اندکی سرگرمی به باشگاه بولینگ رفته یا به اتومبیل رانی می‌پردازد. اما این دست بازی‌ها کمتر راه خودشان را به گوشی‌های موبایل باز می‌کنند و اصولا برای کنسول‌ها عرضه می‌شوند. اما این روند در بازی‌های موبایل متفاوت است. با گشتی کوتاه در گوگل پلی یا اپ استور می‌توانید با بازی‌های متفاوتی روبرو شوید که مینی‌گیم‌ها بخشی از بدنه‌‌ی اصلی برنامه‌نویسی آنها هستند. یکی از این بازی‌ها Tap the Frog است که در این مقاله قصد معرفی آن را داریم.

زومجی بازی Tap The Frog

در بازی Tap The Frog با قورباغه‌های خندان همراه می‌شویم تا در بیش از ۲۵ مینی‌گیم‌ یا بازی کوچک بیشترین ستاره‌ها را جمع کنیم. با ورود به هر بازی باید رکور‌دهای تعیین شده را برای کسب هر پنج ستاره ثبت کنید. با به دست آوردن ستاره‌ها می‌توانید کلید لازم برای باز کردن قفل مینی‌گیم بعدی را به دست بیاورید تا وارد یک ماجراجویی جدید با قورباغه‌ها شوید. در حالی که در اولین مرحله باید تا جای ممکن روی قورباغه‌های بیشتری ضربه بزنید؛‌ در مرحله دوم باید قورباغه‌ای را بدون افتادن درون آب از روی آب‌راهی هدایت کنید. مراحل تنوع بسیاری دارند و بازی موبایل Tap The Frog را می‌توان گنجینه‌‌ای از بازی‌های کوچک دانست که هر کدام از بازی‌ها، به تنهایی قادر به تبدیل شدن به بازی‌ جداگانه‌ای مانند بازی‌های استودیوی ketchapp هستند.

از جمله ویژگی‌های مراحل می‌توان به پرواز دادن قورباغه برای جمع‌آوری حباب‌ها، ترکاندن شهاب‌سنگ‌ها با توجه به رقم درج شده روی آنها، ضربه زدن به دکمه‌های روی نمایشگر برای نوش جان کردن میوه‌ها، ساخت سازه‌ای بلند مشابه با بازی Stack یا خوردن شکلات‌های شناور روی چوب‌ها، اشاره کرد. البته اینها تنها بخشی از ۲۸ مینی‌گیمی هستند که در بازی ارائه شده و باید برای دستیابی به تمامی آنها تا جای ممکن ستاره‌های بیشتری را جمع‌آوری کرد. بازی همچنین دارای یک حالت دو نفره ساده است. در این حالت هر یک از بازیکنان در یک گوشه موبایل نشسته و با ضربه زدن روی قورباغه باید کیک بیشتری را نسبت به حریف نوش جان کنند. شخصی پیروز رقابت خواهد بود که بتواند سه کیک را سریع‌تر بردارد.

رومجی بازی Tap The Frog

بازی همچنین ویژگی‌ اچیومنت و لیدربورد را پشتیبانی می‌کند که به واسطه آن با ثبت رکوردی بیشتر می‌توانید جایگاه و هدایای بیشتری را کسب کنید. اگر به دنبال یک بازی ساده هستید که در اوقات فراغت سرگرم‌تان کند، Tap The Frog محصولی مناسب خواهد بود. هرچند بازی پیچیدگی‌ خاصی ندارد؛ اما تنوع مراحل باعث شده تا دانلود و نصب آن ارزشمند شود. با توجه به رایگان بودن، Tap The Frog از خریدهای درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌کند که با پرداخت پول می‌توانید زمان بیشتری را برای ثبت رکورد بالاتر به دست بیاورید. خریدهای درون برنامه‌ای ساخته Playfo همچنین امکان آزاد سازی تمامی مراحل را می‌دهد.

دانلود بازی Tap The Frog

دانلود کافه بازار Cafe Bazzar

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده