// شنبه, ۲۷ خرداد ۹۶ ساعت ۰۸:۵۹

نمایشگاه E3 2017 در تاریخ ۲۵ خرداد به پایان رسید و حال آماری از تعداد بازدیدکنندگان این نمایشگاه ارائه شده است.

نمایشگاه E3 را می‌توان مهم‌ترین رویداد مرتبط با بازی‌های ویدیویی دانست که هر سال برگزار می‌شود. نمایشگاه E3 2017 نیز طی روز‌های گذشته در جریان بود و در تاریخ ۲۵ خرداد به پایان رسید. حال در جدید‌ترین اخبار بازی، اطلاعاتی از تعداد بازدیدکنندگان این نمایشگاه ارائه شده است. بر این اساس امسال ۶۸ هزار و ۴۰۰ نفر از نمایشگاه بازدید کرده‌اند. این در حالی است که ۵۰ هزار و ۳۰۰ نفر از نمایشگاه سال گذشته بازدید کرده بودند و این نشان از رشد تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه امسال دارد.

نمایشگاه E3 قرار است در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ هم در لس آنجلس برگزار شود. با این حال ممکن است پس از آن شاهد اعمال تغییراتی در محل برگزاری نمایشگاه باشیم. مایک گلگر، رییس موسسه ESA که وظیفه برگزاری نمایشگاه E3 را برعهده دارد، طی نشستی که اخیرا با حضور رسانه‌ها برگزار شده بود، گفته که اگر Convention Center لس آنجلس در این دو سال مدرن‌تر نشده و امکانات آن بروز نشوند، ممکن است در مکان برگزاری نمایشگاه E3 تجدید نظر شود. با این حال وی ابراز امیدواری کرد که Convention Center در این دو سال دچار تغییراتی شده و در نتیجه فضای بیش‌تری برای برگزاری نمایشگاه در دسترس باشد.

امسال برای اولین بار حضور عموم در نمایشگاه E3 آزاد بود و ۱۵ هزار نفر با خرید بلیط در این رویداد شرکت کردند. با این حال گلگر اعلام کرد که هنوز مشخص نیست که آیا حضور عموم در مراسم سال آینده نیز آزاد خواهد بود یا خیر. وی گفت که ESA ابتدا باید بازخورد‌ها از این تصمیم در نمایشگاه امسال را بررسی کند و سپس در این مورد تصمیم‌گیری خواهد شد.

منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده