// یکشنبه, ۲۱ خرداد ۹۶ ساعت ۲۳:۵۸

شبکه نت فلیکس از اضافه شدن ناتان فیلیون و تونی هیل به جمع بازیگران فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events خبر داد.

اسفند سال گذشته شبکه نت فلیکس با انتشار نامه‌ای ناگوار، سریال A Series of Unfortunate Events را رسما برای فصل دوم تمدید کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این شبکه از اضافه شدن بازیگران جدیدی از جمله ناتان فیلیون و تونی هیل به جمع بازیگران فصل دوم این سریال خبر داده است. طبق خبری که وب‌سایت ورایتی منتشر کرده، ناتان فیلیون، تونی هیل، سارا رو، لوسی پانچ و راجر بارت، پنج بازیگر جدیدی هستند که توسط شبکه نت‌فلیکس استخدام و به جمع بازیگران فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events اضافه شده‌اند. با این حال، نت‌فلیکس اطلاعاتی از نقش این بازیگران در فصل دوم این سریال منتشر نکرده است.

Nathan Fillion

علاوه بر این، سریال A Series of Unfortunate Events برای سه فصل برنامه‌ریزی و اخیرا برای فصل سوم رسما تمدید شده است و در حال حاضر فصل دوم این سریال مراحل تولید و فیلمبرداری خود را سپری می‌کند. هنوز تاریخی برای انتشار فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events مشخص و اعلام نشده است. در حال حاضر، فصل اول این سریال منتشر شده که اقتباسی از چهار کتاب اول رمان‌های لمونی اسنیکت است. ماجراهای بچه‌های بدشانس یک رمان ۱۳ جلدی به قلم لمونی اسنیکت است که فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events قرار است براساس پنج کتاب و فصل سوم بر اساس چهار کتاب تولید و منتشر شود.

Tony Hale

سریال A Series of Unfortunate Events داستان ویولت، کلاوس و سانی بودلر، سه خواهر و برادر را روایت می‌کند که از یک پدر و مادر ماجراجو و ثروتمند بودند. این سه در ساحل برینی بریچ می‌فهمند که پدر و مادرشان در آتش‌سوزی بزرگی از بین رفته‌اند و آنها باید از این به بعد در خانه کنت الاف که یکی از فامیل‌های دورشان است زندگی کنند. کنت الاف با نقشه‌ای با استفاده از قانون ازدواج، ویولت را مجبور می‌کند که به عقدش درآید تا کنت وارث وی شود و بتواند از ثروت آنها استفاده کند که با زیرکی ویولت نقشه‌اش ناکام می‌ماند و فرار می‌کند. در ادامه الاف بارها سعی می‌کند تا به ثروت بودلرها دست پیدا کند.

نیل پاتریک هریس در نقش کنت الاف، پاتریک واربرتون در نقش لمونی اسنیکت، کی. تاد فریمن در نقش آقای پو، مالینا وایزمن در نقش ویولت بودلر، لوئیس هینس در نقش کلاوس بودلر، پریسلی اسمیت در نقش سانی بودلر، کوبی اسمالدرز در نقش مادر، ویل آرنت در نقش پدر، جوآن کیوساک در نقش قاضی اشتراوس، الفری وودارد در نقش عمه ژوزفین و آصف مندوی در نقش دکتر مونتگمری، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل اول سریال A Series of Unfortunate Events حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کار ساخت و تولید این سریال بر عهده بری ساننفلد و مارک هودیس بوده است.

منبع ComingSoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده