// چهار شنبه, ۲۰ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۰۹:۳۱

بازی Ghost Recon Wildlands در فهرست پرفروشترین بازی‌های فیزیکی سه ماهه اول ۲۰۱۷ در بریتانیا صدرنشین شد.

در جدیدترین شماره MCV شاهد فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های فیزیکی سه ماهه اول ۲۰۱۷ در بریتانیا هستیم و بازی Ghost Recon Wildlands کمپانی یوبی سافت رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

در صورتی که اخبار بازی را دنبال کرده باشید، در جریان هستید که MCV به تازگی اعلام کرد که بازی شوتر محیط باز یوبیسافت موفق به صدرنشینی در فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های فیزیکی آمریکا هم شده است. همچنین بازی در صدرنشینی جدول هفتگی بریتانیا نیز با چهار هفته صدرنشینی متوالی و بیشتر از هر بازی دیگری، رکورد شکنی کرده است.

اما در رتبه‌های پایین‌تر شاهد بازی GTA V در رتبه دوم هستیم که این مورد هم کاملا طبیعی شده است. در رتبه سوم یکی از موفق‌ترین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن 4 از استودیو گوریلا گیمز و کمپانی سونی یعنی بازی Horizon Zero Dawn حضور دارد. رتبه چهارم متعلق به بازی ترسناک و محبوب کمپانی کپکام و هفتمین نسخه سری Resident Evil است. رتبه پنجم هم در اختیار بازی فیفا 17 بوده که این بازی هم تا انتشار نسخه بعدی در این جدول حضور خواهد داشت. 

در همین حال، بازی Mass Effect: Andromeda در جایگاه نهم قرار گرفته و پایین‌تر از بازی جدید یوبی سافت یعنی بازی For Honor است. بازی انحصاری بزرگ نینتندو سوییچ یعنی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild هم رتبه هفتم را تصاحب کرده است.

در ادامه می‌توانید فهرست کامل را تماشا کنید:

  1. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
  2. Grand Theft Auto V
  3. Horizon Zero Dawn
  4. Resident Evil VII
  5. FIFA 17
  6. Call of Duty: Infinite Warfare
  7. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  8. For Honor
  9. Mass Effect: Andromeda
  10. Battlefield 1

در ضمن فهرست MCV توسط Chart-Track فراهم شده که فروش بازی‌ها در بازه زمانی اول ژانویه تا اول آوریل را جمع آوری کرده است.

منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده