// دوشنبه, ۱۸ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۰۹:۳۲

فیل اسپنسر در جدیدترین توییت خود خاطرنشان کرد که پروژه اسکورپیو در بهترین زمان ممکن عرضه خواهد شد. 

با اینکه کنسول پروژه اسکورپیو در تعطیلات سال جاری روانه بازار می‌شود، تعدادی از مخاطبان نگران این هستند که آیا زمان مناسبی برای عرضه این کنسول انتخاب شده است یا اینکه تاریخ عرضه دست خوش تغییرات می‌شود. با این حال ظاهرا فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس‌باکس مایکروسافت، در جواب یکی از این هواداران در توییتر اعلام کرده است که تاریخ عرضه این کنسول به خوبی انتخاب شده است.

طبق جدیدترین اخبار کنسول‌ های بازی، یکی از هواداران در حساب توییتر فیل اسپنسر از وی پرسیده بود که آیا امکان دارد تاریخ عرضه پروژه اسکورپیو تغییر کند؟ در ادامه فیل اسپنسر در جواب گفت: 

تاریخ عرضه این کنسول خیلی خوب به نظر می‌رسد و در حال حاضر مشکلی پیش نیامده است. 

با تمام این تفاسیر هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای پروژه اسکورپیو در نظر گرفته نشده است و به احتمال زیاد در کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 2017، شاهد اعلام تاریخ دقیق این کنسول هستیم. قطعا خیلی از مخاطبان چشم به این نمایشگاه دوخته‌اند تا ببینند غول سخت افزاری مایکروسافت (طبق گفته‌های خود) از چه شکل و شمایل و قیمتی برخوردار است.  

البته تمامی این اخبار در حالی است که فیل اسپنسر در ماه اکتبر سال گذشته اعلام کرده بود که مراحل توسعه این کنسول کمی جلوتر از برنامه پیش می‌رود. با این حال نظر شما کاربران زومجی چیست؟ 

منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده