// جمعه, ۱۵ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۱۰:۰۲

بخش تلویزیونی کمپانی مارول اولین پوستر رسمی سریال اینهیومنز (Inhumans) را منتشر کرد.

کمپانی مارول و شبکه ABC سرانجام اولین پوستر رسمی سریال Inhumans را که براساس مجموعه کامیک‌های محبوبی با همین نام در دست ساخت است، منتشر کردند. مارول این تصویر را در صفحه رسمی خود در توییتر به‌همراه جمله «فراتر از بشریت»، منتشر کرده است. در این پوستر نماد این گروه دیده می‌شود که در بالای سیاره زمین می‌درخشد. این نماد بیشتر با شخصیت بلک بولت که رهبر اینهیومنز است، شناخته شده است که در کامیک این نماد روی لباس و سر وی دیده می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Inhumans Poster

اگرچه مدت نسبتا زیادی است که از آغاز مجموعه کامیک‌های Inhumans می‌گذرد، اما طی سال‌های گذشته این مجموعه محبوبیت بسیاری پیدا کرده‌اند و در حال حاضر بیش از گذشته شناخته شده هستند. در سال‌های اخیر، بیشتر داستان‌های این مجموعه در شهر Terrigen Mists جریان داشته است که اینهیومن‌های زمینی در آنجا ژن غیر انسانی خود را باز و سپس قدرت و توانای‌های خاصی را دریافت می‌کنند. پخش هفتگی سریال Inhumans از تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۷ (۴ مهر ۱۳۹۶) آغاز خواهد شد. این سریال قرار است در هشت قسمت تولید و از شبکه ABC به روی آنتن برود.

علاوه بر این، دو قسمت ابتدایی سریال Inhumans در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۷ (۱۰ شهریور ۱۳۹۶) در سینماهای IMAX اکران خواهد شدانسون مونت در نقش بلک بولت، ایوان رئون در نقش ماکسیموس، سریندا سوان در نقش مدوسا، کن لئونگ در نقش کارنک،  ایم اکواکر در نقش گورگن، ایزابل کورنیش در نقش کریستال، مایک مو در نقش تریتون، سونیا بالمورس در نقش اورن و الن واگلم در نقش شخصیتی نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که مارول حضور آن‌ها را در سریال Inhumans تایید کرده است. کار ساخت سریال Inhumans بر عهده اسکات باک، سازنده سریال Iron Fist (آیرون فیست) است.

علاوه بر این، مارول کار ساخت و تولید سه سریال جدید خود به نام‌ها فراری‌ها (Runaways) برای شبکه هولو و دو سریال «شنل و خنجر» (Cloak & Dagger) و مبارزان جدید (New Warriors) برای شبکه فری‌فورم، را آغاز کرده است. همچنین مارول در حال همکاری با فاکس قرن بیستم برای ساخت سریالی جدید براساس مجموعه مردان ایکس (X-Men) است. مارول ساخت فیلم Inhumans را در سال ۲۰۱۴ تایید کرد، اما مدتی بعد ساخت این فیلم متوقف و از جدول اکران فیلم‌های آینده کمپانی والت دیزنی حذف شد.


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده