// چهار شنبه, ۲۰ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۱۶:۰۱

استودیو Nippon Ichi تعدادی عکس جدید از بازی ترسناک Yomawari: Midnight Shadows منتشر کرد.

امروز در جدیدترین اخبار بازی، استودیو نیپون ایچی تعدادی عکس از پروژه جدید خود یعنی Yomawari: Midnight Shadows که در سبک ترسناک طراحی شده است، منتشر کرد. داستان این بازی در مورد دو دختر‌بچه است که در دنیای تاریکی سرگردان شده‌اند و به کمک یکدیگر قرار است به خانه خود برگردند. روز‌های پایانی تعطیلات تابستانی بود که «یو» و «هارو» تصمیم می‌گیرند که به حیاط پشتی بروند و مراسم آتش‌بازی‌ای را تماشا کنند که ناگهان خود را در تاریکی شب پیدا می‌کنند، جایی که تاریکی بیشتر و بیشتر می‌شود و دیگر راه برگشت به خانه را پیدا نمی‌کنند. آنها با کمک یکدیگر تصمیم می‌گیرند که مسیر برگشت به خانه را پیدا کنند در حالی که با شجاعت خود به جنگ با سایه‌ها می‌روند.

گیم‌پلی این بازی با هر دو شخصیت پیش ‌می‌رود طوری که بازی، زاویه دید را روی هر دو تغییر می‌دهد. محیط‌هایی که یکی از شخصیت‌ها می‌بیند می‌تواند راه حلی برای شخصیت دیگری باشد. همچنین شخصیت‌های این بازی به چراغ‌قوه مجهز شده‌اند که می‌تواند برای پیدا کردن آیتم‌ها و مسیر‌های مخفی بسیار موثر باشد.

دنیای تاریک این بازی آغشته به روح‌ها است که شاید دیده نشوند اما وقتی صدای تپش قلب شخصیت اصلی زیاد می‌شود باید سریعا محل را ترک کنید چرا که روح‌ها در نزدیکی شما هستند.

ابعاد نقشه این بازی نسبت به نسخه قبلی این بازی یعنی Yomawari: Night Alone بیش از دو برابر شده است به طوری که شاهد کتابخانه‌ها و عماراتی با حال و هوای ساختمان‌های غربی هستیم. همچنین در نسخه جدید شاهد تغییر زاویه دید هستیم، معمولا زاویه دید این بازی از بالا به پایین است اما در برخی موارد دوربین در حالت دو بعدی یا همان ساید‌اسکرولینگ بازی را نمایش می‌دهد.

از طرفی نسخه محدود (Limited Edition) این بازی برای کاربران ژاپنی معرفی شد که شامل یک جعبه مخصوص، کتابچه هنری و کتاب داستان می‌شود.

بازی Yomawari: Midnight Shadows در تاریخ ۲ شهریور ماه (۲۴ آگوست) در ژاپن برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن ویتا منتشر می‌شود. همچنین نسخه غربی این بازی در تاریخ نامشخصی از پاییز سال جاری برای  پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی ویندوزی منتشر می‌شود. در ادامه می‌توانید عکس‌های این بازی را مشاهده کنید.

Yomawari: Midnight Shadows

 


منبع DualShockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده