// شنبه, ۲۳ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۲۳:۵۹

طبق خبرهای منتشر شده، سریالی تلویزیونی براساس داستان قاضی درد (Judge Dredd) در دست ساخت و تولید است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شخصیت قاضی درد که به مرد قانون شهرت دارد، قرار است به تلویزیون بازگردد. طبق خبرهای منتشر شده، این سریال تلویزیونی براساس کتاب‌های کامیک 2000AD تولید و ساخته می‌شود و نام این سریال لایو اکشن قرار است «قاضی درد: مگا سیتی وان» (Judge Dredd: Mega City One) باشد. طبق خبر و اطلاعاتی که وب‌سایت Entertainment Weekly منتشر کرده، این سریال توسط استودیو IM Global و کمپانی بازیسازی Rebellion تولید و ساخته خواهد شد.

این وب‌سایت اضافه کرد که تمرکز سریال روی تیمی از قاضی‌ها خواهد بود که پلیس روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده است. اعضای این گروه را قاضی، هیئت منصفه و جلاد تشکیل می‌دهند و قرار است با چالش‌ها و مشکلات قرن ۲۲ام مقابله کنند. با این حال، هنوز مشخص نیست که سریال Judge Dredd: Mega City One قرار است از کدام شبکه منتشر شود و تاکنون بازیگر نقش قاضی درد و دیگر بازیگران این سریال انتخاب و معرفی نشده‌اند. همچنین وب‌سایت اینترتینمنت ویکلی اولین پوستر تبلیغاتی این سریال را منتشر کرده است که شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Judge Dredd: Mega City One

در بیانیه منتشر شده، مارک استرن، رئیس کمپانی IM Global TV، گفت:

به نظر می‌رسد که یکی از خصوصیات مجموعه‌های علمی-تخیلی اصلی این است که تنها برای یک گروه سنی هستند. سریال Judge Dredd نه‌تنها یک دنیای غنی با یک روایت گزنده اجتماعی دارد، بلکه بسیار سرگرم‌کننده و جهنمی هم هست. به عنوان یک طرفدار قدیمی کامیک و هر دو فیلم Judge Dredd، رویای من برای ساخت یک اقتباس تلویزیونی از این مجموعه به حقیقت پیوسته است.

این سریال، سومین اقتباس دنیای سینما و تلویزیون از مجموعه کامیک‌های Judge Dredd است. در سال ۱۹۹۵، فیلم Judge Dredd با بازی سیلوستر استالونه، تولید و منتشر شد؛ اما فیلم Dredd (درد) که نسخه بازسازی این فیلم بود، در سال ۲۰۱۲ با بازی کارل اوربان، بازیگر فیلم Star Trek (پیشتازان فضا)، به روی پرده‌های سینما رفت. اگرچه این فیلم عملکرد ضعیفی در گیشه داشت، اما طی این سال‌ها صحبت‌هایی مبنی بر ساخت دنباله این فیلم شنیده می‌شد.

شخصیت Judge Dredd توسط جان وگنر و کارلوس ازکوئرا خلق شده است و اولین بار در دومین شماره کتاب‌های کامیک 2000AD در سال ۱۹۷۷ معرفی شد. همچنین دو بازی ویدیویی از جمله Judge Dredd و Judge Dredd: Dredd VS Death، براساس این مجموعه ساخته و منتشر شده است.


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده