// چهار شنبه, ۲۰ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۱۸:۱۵

کمپانی HMD Global که صاحب امتیاز بخش موبایل نوکیا محسوب می‌شود، برای طراحی گوشی نوکیا 3310 جدید، یک مسابقه اینستاگرامی برگزار می‌کند.

شرکت HMD Global صاحب امتیاز جدید برند موبایل نوکیا برای طراحی زیبا و متنوع Nokia 3310 جدید که در کنفرانس موبایل بارسلون در سال ۲۰۱۷ رونمایی شد، مسابقه‌ی طراحی در اینستاگرام برگزار می‌کند. HMD Global برای برنده‌ی این مسابقه ضمن ارسال موبایل طراحی شده توسط خود فرد، امتیاز طراحی جعبه‌ی نوکیا ۳۳۱۰ را نیز اعطا می‌کند. این مسابقه مربوط به رنگ و طرح‌بندی پوسته‌ی بدنه‌ی نوکیا ۳۳۱۰ است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه کافی است طرح مورد نظر خود را در اینستاگرام بارگزاری کنند و در قسمت توضیحات هشتگ 3310art# را استفاده کنند و حساب [email protected] را دنبال کنند. این مسابقه اینستاگرامی از امروز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ برابر با ۱۰ می ۲۰۱۷ شروع شده است و داوری آن بر عهده‌ی تیم داوری متشکل از HMD Global و I Love Dust که یک استودیو طراحی واقع در بریتانیا است، خواهد بود. لینک توضیحات کامل این مسابقه در صفحه رسمی نوکیا موبایل در اینستاگرام قرار دارد.

نوکیا ۳۳۱۰ جدید با رنگ‌بندی و طراحی‌های متفاوت به بازار ارائه می‌شود. این گوشی ساده نوکیا با دوام یک ماهه‌ی باتری در حالت آماده به کار و ۲۲ ساعت دوام باتری در حالت مکالمه، می‌تواند مانند نسل قدیمی‌اش، فروش خوبی در بازارهای جهانی و حتی داخل ایران داشته باشد.


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده