// سه شنبه, ۱۷ اسفند ۹۵ ساعت ۱۴:۰۲

استودیو Island Bar Games با انتشار تریلری بازی اکتشافی Wild Unknown را برای رایانه‌های شخصی منتشر کرد.

بازی Wild Unknown یک اثر اول شخص اکتشاف محور است که توسط استودیو آیلند بار گیمز (Island Bar Games) توسعه یافته است. در جدیدترین اخبار بازی تیم توسعه دهنده اعلام کردند که هم اکنون کاربران می‌توانند بازی مذکور را از فروشگاه استیم با قیمت ۹.۹۹ دلار تهیه و آن را بر روی رایانه‌های شخصی خود تجربه کنند.

بازیکنان خود را در جنگلی دور افتاده و متروکه پیدا می‌کنند و چیزی را به یاد نمی‌آورند. شما به معما‌های زیادی روبرو می‌شوید که باید آنها را  با جستجوی آیتم‌ها و کشف سرنخ‌ حل کنید. همچنین این بازی دارای چندین پایان مختلف است، بر این اساس کاربران با انتخاب‌های خود و روند بازی خود می‌توانند داستان مرموز این بازی را بر ملا کنند و داستان‌های متعدد را تجربه کنند.

جو سانسون، ریسس استودیو آیلند بار، در این باره نوشت:

بازی Wild Unknown هوش کاربران را با سوال‌هایی در مورد طبیعت و پیدایش انسان به چالش می‌کشد. بازیکنان با باور‌های خود به این تئوری‌ها می‌توانند برداشت‌های مختلفی از داستان این بازی داشته باشند.

از دیگر ویژگی‌های بازی Wild Unknown به شرح زیر است:

  • به کاوش در جهان بزرگ و زیبا این بازی بروید، جهانی که توسط موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 طراحی شده است
  • پشتیبانی از گیم‌پد، موس و کیبورد یا هر دو
  • ۱۷ اچیومنت مختلف در استیم
  • با جستجو و استفاده از آیتم‌های مختلف (کلید‌ها، تبر‌ها، مواد منفجره و غیره) محیط‌های جدید را کشف کنید و رمز و رازهای آنجا را کشف کنید
  • با پیدا کردن نوشته و اطلاعات مختلف و با گوش دادن به پیام‌های صوتی از دنیای پیرامون خود اطلاع کسب کنید.
  • معما‌های پیرامون خود را حل کنید و با پیدا کردن اسرار، پایان‌های مختلف این بازی را تجربه کنید، پایانی را که احساس می‌کنید بهترین است را انتخاب کنید.

ضمن اعلام این خبر تریلری از بازی Wild Unknown منتشر شد که در ادامه می‌توانید آن را دانلود و تماشا کنید و نگاهی به محیط این بازی بیاندازید.

دانلود با رزولوشن SD360p | دانلود با رزولوشن HD720p | دانلود با رزولوشن Full HD1080p


منبع DualSHockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده