// جمعه, ۱۱ فروردین ۹۶ ساعت ۱۸:۰۱

استودیو کره‌ای جوی‌سیتی اعلام کرد که در حال ساخت یک بازی موبایل از مجموعه دزدان دریای کارائیب با نام Pirates of the Caribbean: Tides of War است.

با نزدیک شدن به زمان عرضه فیلم جدید مجموعه دزدان دریای کارائیب که Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales نام دارد، در جدیدترین اخبار بازی، استودیو کره‌ای جوی‌سیتی اعلام کرد که در حال ساخت یک بازی اندروید و آیفون با نام Pirates of the Caribbean: Tides of War بر اساس این مجموعه است و بازی همزمان با اکران فیلم، عرضه خواهد شد. استودیو سازنده بازی، اعلام کرده که Tides of War، یک بازی بزرگ چندنفره با المان‌های استراتژی است.

Pirates of the Caribbean: Tides of War

شخصیت‌ها، کشتی‌ها و داستان‌هایی که در بازی وجود دارند، همه بر اساس این مجموعه محبوب دیزنی ساخته شده‌اند. ویل ترنر، کاپیتان جک اسپارو، کاپیتان باربوسا و الیزابت سوان از شخصیت‌هایی هستند که تا به حال برای بازی تایید شده‌اند.در این بازی شما در نقش یک دزد دریایی قرار می‌گیرید و باید کشتی‌ای بسازید و افراد مختلفی را تمرین دهید تا در کنار شما با دشمنان بجنگند. علاوه بر این، شما می‌توانید با بازیکنان دیگر متحد شده و به جنگ هیولاهای دریایی بروید. هان سئو جو، مدیر عامل استودیو جوی‌سیتی درباره این بازی گفت:

ما مطمئن هستیم که این بازی موبایل، دارای ارزش سرگرمی و کیفیت بالایی است که همه طرفداران از یک محصول مربوط به مجموعه دزدان دریایی کارائیب انتظار دارند. 

علاقمندان هم‌اکنون می‌توانند برای نسخه اندروید بازی، پیش ثبت‌نام کنند و اگر این کار را انجام دهند، در نسخه نهایی بازی و هنگامی که به سطح خاصی برسند، ۲۰۰۰ طلا دریافت خواهند کرد. هنوز مشخص نیست که این بازی به صورت رایگان و همراه با پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای است یا جوی‌سیتی قصد دارد آن را به عنوان یک محصول غیر رایگان عرضه کند.

Pirates of the Caribbean: Tides of War

Pirates of the Caribbean: Tides of War


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده