// سه شنبه, ۸ فروردین ۹۶ ساعت ۲۲:۵۹

استودیو Artifact 5 تریلری از بازی Anamorphine منتشر کرد که دنیای فانتزی این بازی را به نمایش می‌گذارد.

بر طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو آرتیفکت 5 (Artifact 5) تریلر داستانی جدیدی از بازی Anamorphine منتشر کرد که این اثر قرار است برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. تاریخ انتشار این بازی هنوز به طور دقیق منتشر نشده است اما به نقل از صفحه استیم بازی Anamorphine، شاهد انتشار این بازی در سال جاری میلادی خواهیم بود.

 داستان این بازی در مورد مردی است که در رویا‌ها و خاطرات معشوقه خود سفر خود را آغاز می‌کند و  هدایت آنها را در دست می‌گیرد. دنیای این بازی در محیطی هنری و خاص اتفاق می‌افتد که در دیدگاه‌ها و قالب‌های مختلف به نمایش گذاشته می‌شود. در مجموع می‌توان محتوای این بازی را ادبی و هنری دانست از آنجا که گل‌ها را در حین اجرای کنسرت خواهید دید که اتمسفر ویژه‌ای را ضمیمه این بازی می‌کند، در حالی که در سوی دیگر دروغ‌های شخصیت این بازی را در قالب شهری می‌بینیم که ورودی این شهر بر اثر دروغ‌های او، در جلوی چشمان‌اش تکه تکه می‌شود.

از محتوای این بازی می‌توان متوجه شد که بازی Anamorphine در رابطه با یک سفر منحصر به فرد است. در این بازی شما شاهد درگیری و نبرد‌ها نخواهید بود. حال و هوای غمگین این اثر شما را در نقش مردی رها می‌کند که معشوقه خود را از دست داده است و با ادامه دادن بازی تکه‌های این داستان را جمع‌آوری می‌کنید.

ویژگی‌های برتر بازی Anamorphine:

  • داستانی غنی با المان‌های اکتشاف محور که داستان یک رابطه را نشان می‌دهد
  • محیط فانتزی عاری از هر گونه گفتار یا نوشتار، که احساسات عمیق شخصیت این بازی را به  نحوی دیگر به شما انتقال می‌دهد
  • گیم‌پلی‌ای بدون نبرد و درگیری که به کاربر اجازه می‌دهد با کشف کردن راز‌ها، تجربه احساسی از این بازی داشته باشند

بازی Anamorphine را می‌توان یک اثر شبیه ساز راه رفتن با حال و هوای ماجراجویی دانست که با تغییر مداوم دنیای فانتزی جلوه‌های زیبایی را به نمایش می‌گذارد. در ادامه می‌توانید با تماشا کردن تریلر جدید و کوتاه که در قالب تریلر داستانی منتشر شده‌ است، از موسیقی کوتاه آن لذت ببرید و نگاهی به دنیای فانتزی این بازی بیاندازید:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD720p | دانلود ویدیو با رزولوشن Full HD1080p


منبع DualShockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده