// یکشنبه, ۶ فروردین ۹۶ ساعت ۱۷:۵۹

کمپانی Corsair به تازگی یک کیبورد مکانیکی مخصوص بازی را معرفی کرده است.

کمپانی Corsair اخیرا در حال توسعه خط تولید کیبوردهای مکانیکی خود بوده و به همین ترتیب به تازگی کیبورد K63 را معرفی کرده است. این کیبورد از طراحی بدون صفحه کلید عددی بهره می‌برد و از سوییچ‌های مکانیکی با دقت بالای Cherry MX اسفاده می‌کند. کلیدهای چندرسانه‌ای به طور کامل در این کیبورد گیمینگ وجود دارند و تمامی کلیدها به LED قرمز رنگ و چندین ویژگی مناسب دیگر مجهز هستند.

کیبورد Corsair K63 یک انتخاب ایده آل برای بازی است که با هدف حداکثر راحتی و عملکرد طراحی شده است. اندازه این کیبورد جمع و جور بوده و ویژگی‌های فراوانی دارد که الزامات یک کیبورد گیمینگ سطح بالا را با طراحی براق و سوییچ‌های طلایی با دوام فراهم می‌کند. وجود نور پس زمینه LED برای هر کلید موجب روشنایی پر جنب و جوشی می‌شود که از ابزار ویژه کمپانی Corsair برای سفارشی کردن هوشمند آن استفاده می‌شود.

کیبورد Corsair K63

نرم افزار CUE، برنامه نویسی ماکرو بی پایانی را ارایه داده و به بازیکنان این امکان را می‌دهد که از نهایت مزیت امکان سفارشی ساختن کلیدها استفاده کنند. هر یک از کلیدهای کیبورد K63 قابل برنامه ریزی هستند و از افکت‌های رنگی پویا، فرمان‌ها و ماکروهای سفارشی بهره می‌برند.

علاوه بر تمامی این موارد، بازیکنان می‌توانند از مجموعه کلیدهای چند رسانه‌ای اختصاصی این کیبورد هم بهره ببرند که در بخش بالایی آن قرار گرفته‌اند و به راحتی امکان تنظیم صدا، پخش/توقف و دیگر موارد مربوطه را فراهم می‌کنند. کیبورد K63 از طراحی با دقت بالا بهره می‌برد و تمامی کلیدهای آن از تکنولوژی Anti-ghosting استفاده می‌کنند. در ادامه ویژگی‌های این کیبورد مخصوص بازی را مرور می‌کنیم:

ویژگی‌های کیبورد Corsair K63:

  • کلیدهای مکانیکی قرمز با سوییچ طلا Cherry MX
  • چراغ LED جداگانه برای هر یک کلیدها با امکان شخصی سازی کامل از طریق نرم افزار CUE
  • طراحی جمع و جور بدون صفحه کلیدعددی
  • کلیدهای چند رسانه‌ای اختصاصی
  • پشتیبانی همه کلیدها از تکنولوژی Anti-ghosting


منبع gamepur

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده