// دوشنبه, ۲۷ آذر ۹۶ ساعت ۲۰:۰۰

اپلیکیشن رقابت و رکوردزنی «موبازی» در کنار چالش‌های هیجان انگیز در بیش از هزار بازی موبایل، امکان مسابقه و برنده شدن جایزه را می‌دهد.

به دنبال بهترین بازی‌های رقابتی موبایل هستید؟ یا می‌خواهید در بازی‌هایی از همه نوع، رکورد بزنید، جایزه ببرید و دوستان‌تان را به چالش دعوت کنید؟ موبازی، یکی از بهترین و متفاوت‌ترین برنامه‌های گیم‌سنتر است که با بیش از ۱۰۰۰ بازی هیجان‌انگیز و چالشی به شما اجازه می‌دهد تا با نصب و اجرای بازی‌ها، در رقابتی با سایر بازیکنان رکورد بزنید، به گفتگو پیرامون موضوعات مختلف بپردازید و در لیگ‌هایی پر از چالش و رقابت شرکت کنید. موبازی در حقیقت یک گردهمایی بزرگ برای علاقمندان به مسابقه و بازی‌های موبایل است که در آن بازیکنان می‌توانند به تجربه بازی‌های مختلف بپردازند و با اشتراک گذاشتن آنها با دوستان خود، هیجان تجربه بازی‌ها را با دوستان خود تقسیم کنند.

گیم سنتر موبازی
گیم سنتر موبازی
گیم سنتر موبازی

در موبازی، رقابت کنید، دوست پیدا کنید و جایزه ببرید

یکی از امکانات موبازی در کنار بازی‌های هیجان‌انگیزی که دارد، برگزاری لیگ و چالش‌های جذاب است. با نصب و اجرای بازی‌های بخش چالش‌ها، باید تلاش کنید تا بالاترین امتیاز ممکن را بدون شکست به دست آورید. هر یک از رکوردهایی که در بازی‌ها ثبت می‌کنید وارد رقابتی با سایر بازیکنان می‌شود و بازیکنان باید با ورود به بخش چالش‌ها سعی کنند تا رکورد شما را بشکنند و در جایگاه بالاتری نسبت به شما قرار بگیرند. وجود بازی‌های با کیفیت و شدیدا رقابتی در بخش چالش‌ها، برای تمام سلیقه‌ها، رقابت‌هایی نفس‌گیر را در موبازی رقم می‌زند. برگزاری لیگ‌های ساعتی و طولانی مدت‌،‌ دیگر ویژگی‌ منحصر به فرد موبازی است که برای نخستین بار به صورت هدفمند و منظم، امکان ثبت رکورد، رقابت با دوستان و سایر بازیکنان و اشتراک‌گذاری رکوردها را به بازیکنان می‌دهد. لیگ چالش فکری، نوستالژی، گیم‌ کالر، حواس پرت‌ها و رانر تنها بخشی از لیگ‌هایی هستند که در موبازی انتظار شما را می‌کشند تا با شرکت در آنها، نشان دهید که بازیکنی بهتر و ماهرتر نسبت به سایرین هستید.

لیگ موبازی و چالش‌های موبازی تنها بخش کوچکی از امکاناتی هستند که در دسترستان قرار دارند. با اجرای بازی‌های جدید و نصب بهترین بازی‌های روز دنیا، می‌توانید دوستان جدیدی پیدا کنید و لذت و هیجان رقابت را با آنها تجربه کنید. ارسال پیام نیز یکی دیگر از امکانات موبازی است؛ این ویژگی، اجازه می‌دهد تا با سایر بازیکنان نیز به گفتگو بپردازید. از جمله‌ی امکانات موبازی می‌توان به پروفایل بازی، پروفایل شخصی، لیگ‌هایی برای تمام سلیقه‌ها، چالش‌هایی برای اثبات بهترین بودن و امکان ارتباط با سایر بازیکنان اشاره کرد. موبازی را نصب کنید، به لیگ بپیوندید و با ثبت رکورد، امتیاز‌‌تان را برای نشان دادن بهترین بودن‌تان به اشتراک بگذارید.

گیم سنتر موبازی
گیم سنتر موبازی
گیم سنتر موبازی

موبازی همینطور با انجام قرعه‌کشی‌های ماهیانه و روزانه، جوایز نفیسی را از اسکوتر گرفته تا کنسول ایکس‌باکس،‌ تبلت، کارت هدیه نقدی و شارژ موبایل به کاربران موبازی اهدا می‌کند. با ثبت نام و شرکت در مسابقه بزرگ یلدای موبازی، فرصتی عالی را برای بردن سفرهای زیارتی، یک iPhone X یا پژو 206 به دست می‌آورید. شماره موبایل خود را وارد کنید و تنها با حدس زدن اسم بازی، برای بردن دو جایزه عالی وارد مسابقه‌ یلدای موبازی شوید.

موبازی

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده