// پنجشنبه, ۱۸ آبان ۹۶ ساعت ۱۶:۰۰

کمپانی Ubisoft قرار است بازی‌های بیشتری را برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کند.

در جدیدترین اخبار بازی، ناشر سری Assasin’s Creed یعنی کمپانی یوبی‌ سافت اعلام کرد که بازی‌های بیشتری را برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد کرد. در یک کنفرانس تلفنی، ایو گیلمات، مدیر عامل یوبی‌سافت، اعلام کرد که «بازی‌های سوییچ بیشتری را برای عرضه در سال آینده در نظر داریم».

بازی‌های بیشتر از سوی یوبی‌سافت برای سوییچ می‌تواند امری خوش‌آیند برای کاربران این کنسول به شمار رود. البته، گیلمات از نام بازی‌ها و جزئیات آنها، اطلاعاتی در میان نگذاشت.

گفتنی است که ادامه همکاری یوبی‌سافت با نینتندو امری عجیب نیست؛ چرا که در سه ماه اخیر کنسول نینتندو سوییچ ۱۹ درصد از درآمد فروش بازی‌های یوبی‌سافت را در اختیار دارد. این آمار تنها با اختلاف یک درصد یعنی ۲۰ درصد روی ایکس‌باکس وان متفاوت است. با این حساب می‌توان گفت که کنسول نینتندو سوییچ یکی از مهم‌ترین جنبه‌های درآمدی کمپانی یوبی‌سافت به شمار می‌رود. بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle، بازی Rayman Legends و بازی Just Dance 2017 از آیتم‌های پرفروش یوبی‌سافت روی کنسول نینتندو سوییچ شناخته می‌شود.

Mario + Rabbids Kingdom Battle

در طی این تماس تلفنی، گیلمات اعلام کرد که تا به امروز از فروش کنسول نینتندو سوییچ «بسیار خوش‌نود» بوده است. به نقل از آخرین گزارش فروش کمپانی نینتندو، این کنسول ۷.۶۳ میلیون واحد فروش داشته است. از دیگر بازی‌های یوبی سافت روی سوییچ می‌توان به بازی Just Dance 2018 و بازی Monopoly اشاره کرد. همچنین این کمپانی قصد دارد که بازی Steep و بازی Starlink: Battle for Atlas را نیز روی این کنسول منتشر کند.

بازی Battle for Atlas برای عرضه در سال ۲۰۱۸ میلادی برنامه‌ریزی شده است در حالی که هنوز سازندگان مشخص نکرده‌اند که بازی Steep در چه تاریخی به این کنسول راه پیدا می‌کند. این دو بازی احتمال می‌رود که پروژه‌هایی باشند که گیلمات از آنها صحبت کرده‌ است.

منبع gamespot
کاراکتر باقی مانده