// شنبه, ۱۳ آبان ۹۶ ساعت ۱۱:۲۷

بازی The Elder Scrolls Online تا تاریخ ۱۵ آبان به صورت رایگان روی کنسول ایکس باکس وان قابل بازی خواهد بود.

اگر می‌خواهید بازی The Elder Scrolls Online را تجربه کنید و نمی‌خواهید مبلغی را برای خرید آن صرف کنید، این هفته فرصت خیلی خوبی برای دارندگان کنسول ایکس باکس وان است تا به تجربه این بازی بپردازند. بازی The Elder Scrolls Online تا تاریخ ۱۵ آبان ماه به صورت رایگان بر روی کنسول ایکس باکس وان قابل بازی خواهد بود و تنها چیزی که برای استفاده از این پیشنهاد ویژه لازم است، عضویت در سرویس ایکس باکس لایو گلد خواهد بود.

این بازی نقش آفرینی از سری بازی‌های محبوب The Elder Scrolls که به صورت آنلاین رقابتی است این هفته برای کاربران کنسول ایکس باکس وان به صورت رایگان در دسترس است تا بازیکنان بیشتری بتوانند این بازی را تجربه کنند. سازندگان به هر کاربری که این هفته بازی را به صورت رایگان تجربه کند در ابتدا ۵۰۰ Crowns (پول و اعتبار داخل بازی) را هدیه می‌دهند تا بتوانند از فروشگاه داخل بازی محتوای مورد نظر خود را خریداری کنند. 

اگر شما قبلا به صورت آزمایشی بازی The Elder Scrolls Online را تجربه کرده و شخصیت خود را ساخته باشید می‌توانید از شخصیت خود استفاده کنید و علاوه بر این از تمام امتیازات قبلی خود بهره‌مند شوید. بنابراین تمام اطلاعات قبلی شما روی این بازی ذخیره شده و امکان استفاده از آنها برای کاربران فراهم شده است.

در پایان بد نیست بدانید، بسته الحاقی Clockwork City برای بازی The Elder Scrolls Online در تاریخ ۱۶ آبان برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد.

منبع Twinfinite.net
کاراکتر باقی مانده