// چهار شنبه, ۸ آذر ۹۶ ساعت ۲۳:۵۹

بخش تلویزیونی مارول از اضافه شدن داو کامرون، بازیگر فیلم Descendants، به جمع بازیگران فصل پنجم سریال Agents of SHIELD خبر داد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بخش تلویزیونی مارول (Marvel) و شبکه ABC از اضافه شدن بازیگر دیگری به جمع بازیگران فصل پنجم سریال ماموران شیلد (Agents of SHIELD) خبر دادند. طبق ویدیویی که صفحه رسمی این سریال در توییتر منتشر کرده، داو کامرون، بازیگر فیلم Descendants (فرزندان) و Descendants 2 (فرزندان ۲)، به جمع بازیگران فصل پنجم سریال Agents of SHIELD اضافه شده است. با این حال‌، مشخص نیست که او قرار است چه نقشی را در فصل پنجم این سریال بازی کند و اطلاعاتی نیز در دسترس نیست.

در ویدیوی منتشر شده، کلارک گرگ، بازیگر نقش فیل کولسن که رئیس سازمان شیلد نیز است، در استودیوی فیلمبرداری با ماشین دنبال کامرون می‌آید و او را سوار می‌کند تا کامرون را به سر صحنه فیلمبرداری و تولید فصل پنجم سریال Agents of SHIELD ببرد. به نظر می‌رسد که کامرون قرار است بخشی از اعضای جدید نیروهای شیلد باشد. با این حال، انتظار می‌رود که کامرون از نیمه دوم فصل پنجم این سریال، به داستان سریال اضافه شود. پخش هفتگی فصل پنجم سریال Agents of SHIELD از تاریخ ۱ دسامبر امسال (۱۰ آذر) از شبکه ABC آغاز خواهد شد. علاوه بر این، مارول تایید کرده که قرار است دو قسمت ابتدایی فصل پنجم این سریال در این تاریخ به روی آنتن برود. 

کلارک گرگ در نقش فیل کولسن، مینگ-نا ون در نقش ملیندا می، کلویی بنت در نقش دیزی جانسون (کواک)، هنری سیمونز در نقش آلفونسو مکنزی، الیزابت هنستریج در نقش جما سیمونز، یاین د کست‌تکر در نقش لئو فیتز، ناتالیا کوردوا-باکلی در نقش یویو، نیک بلاد در نقش لنس هانتر، جف وارد در نقش دیک، ایو هارلو در نقش تس، کوی استوارت در نقش فلینت و پروییت تیلور وینس در نقش گریل، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل پنجم سریال Agents of SHIELD حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کار ساخت و تولید سریال Agents of SHIELD بر عهده جد ویدون و موریسا تانکاروئن است.


منبع Comicbookmovie

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده