// دوشنبه, ۲۲ آبان ۹۶ ساعت ۱۵:۲۹

کمپانی پارامونت پیکچرز از به پایان رسیدن فیلمبرداری و تولید فیلم مورد انتظار بامبل بی (Bumblebee) خبر داد.

از ماه مرداد امسال، فیلمبرداری و تولید فیلم Bumblebee در ایالت کالیفرنیا آغاز شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی پارامونت پیکچرز از به پایان رسیدن فیلمبرداری و تولید این فیلم خبر داده و اولین لوگو رسمی این فیلم را نیز منتشر کرده است. لوگو این فیلم در واقع سر شخصیت بامبلی‌بی را نشان می‌دهد که ظاهر نسبت متفاوتی را نسبت به نسخه مدرن آن در فیلم‌های تبدیل شوندگان (Transformers) دارد. گفته می‌شود که برای طراحی این لوگو از ترکیب ماشین فولکس واگن بیتل و شخصیت بامبل‌بی الهام گرفته شده است. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Bumblebee Logo

تراویس نایت، کارگردان انیمیشن Kubo and the Two Strings (کوبو و دو تار)، کارگردانی فیلم Bumblebee را بر عهده داشته و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده کریستینا هادسون و لورنزو دی بوناونتورا بوده است. هیلی استاینفلد، پاملا ادلون، جان سینا، جرج لندبورگ جونیور، ریچل کرو، جیسون دراکر، گریسی دینی، ریکاردو هویوس، کنت چوی، ابی کوین، جان اورتیز و استفان اشنایدر، از جمله بازیگرانی هستند در فیلم Bumblebee حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. طبق خلاصه داستانی منتشر شده این فیلم توسط کمپانی پارامونت:

در سال ۱۹۸۷ میلادی، بامبل‌بی یک پناهگاه در یک شهر ساحلی کوچک در ایالت کالیفرنیا پیدا می‌کند. چارلی در حالی که اخیرا ۱۸ ساله شده و در تلاش برای یافتن جایگاه خود در این جهان است، بامبل‌بی را ناتوان و بسیار آسیب‌دیده پیدا می‌کند. زمانی که چارلی شروع به تعمیر و احیای بامبل‌بی می‌کند، خیلی زود متوجه می‌شود که او یک فولکس واگن زرد رنگ ساده که در گوشه‌ای رها شده است، نیست.

فیلم Bumblebee قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) اکران شود. همزمان با اکران این فیلم، فیلم Aquaman (آکوامن) و چهار روز پس از اکران آن، فیلم Mary Poppins Returns (مری پاپینز بازمی‌گردد) اکران خواهد شد و فیلم Bumblebee باید با این فیلم‌ها در گیشه رقابت کند.

منبع Comicbookmovie
کاراکتر باقی مانده