// شنبه, ۲۰ آبان ۹۶ ساعت ۱۷:۳۱

کمپانی سونی اخیرا علامت تجاری یکی از بازی‌های بسیار قدیمی پلی‌استیشن با نام Syphon Filter را ثبت کرده است.

با توجه به جدیدترین اخبار بازی، کمپانی سونی اقدام به درخواست ثبت دوباره‌ی نام تجاری Syphon Filter در اتحادیه‌ی اروپا کرده است. اگر شما نیز خواستار ساخت دنباله‌ برای این بازی کلاسیک بوده‌اید، شاید هنوز هم امیدی برای به حقیقت پیوستن این خواسته‌ وجود داشته باشد.

درخواست ثبت نام تجاری Syphon Filter حدود سه روز پیش ثبت شده و احتمالا اشاره به انتشار اخبار بیشتر از این سری در آینده دارد. نسخه‌ی اول بازی موفق Syphon Filter هجده سال پیش در ۱۹۹۹ میلادی توسط استودیو Eidetic (که امروز با نام SIE Bend شناخته می‌شود و در حال ساخت بازی Days Gone است) عرضه شد.

علاوه بر نسخه‌ی اول Syphon Filter، پنج بازی دیگر نیز از این سری منتشر شد و پس از عرضه‌ی بازی Syphon Filter: Logan's Shadow برای پلی‌استیشن 2 و PSP در سال ۲۰۰۷، این سری به خاموشی فرو رفت.

قبل از معرفی بازی Days Gone توسط کمپانی سونی، بسیاری اعتقاد داشتند که استودیو SIE Bend در حال ساخت دنباله‌ای برای سری Syphon Filter است. هنوز هم هدف سونی از ثبت نشان تجاری این بازی مشخص نیست و شاید فقط نسخه‌ی پلی استیشن 2 بازی Syphon Filter دوباره روی پلی استیشن 4 عرضه شود. با وجود احتمال عرضه‌ی دنباله‌ای برای Syphon Filter، ثبت نام تجاری این سری می‌تواند هدف خاصی غیر از نگهداری این نام نداشته باشد.

در هر صورت با گذشت زمان، هدف کمپانی سونی از ثبت علامت تجاری بازی Syphon Filter مشخص می‌شود. نظرات خود را در رابطه با این اقدام سونی با زومجی در میان بگذارید.


منبع Dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده