// سه شنبه, ۹ آبان ۹۶ ساعت ۲۳:۲۷

به گفته یکی از بنیانگذاران کمپانی Limited Run Games، بازی Golf Story ممکن است در قالب یک نسخه فیزیکی برای نینتندو سوییچ عرضه شود.

کمپانی لیمیتد ران گیمز کار خود را در سال ۲۰۱۵ با انتشار نسخه فیزیکی بازی‌هایی که نسخه دیجیتال آنها برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن ویتا و پی سی وجود داشت آغاز کرد. حال در اوایل ماه جاری این شرکت اعلام کرد که قصد دارد در سال ۲۰۱۸، با همکاری نینتندو، نسخه دیجیتال بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ را به‌صورت نسخه فیزیکی منتشر کند. داگلاس بوگارت، یکی از بنیانگذاران کمپانی لیمیتد ران گیمز، در مصاحبه‌ای که با TSE داشت، در مورد انتشار نسخه فیزیکی بازی Golf Story برای کنسول نینتندو سوییچ صحبت‌ کرد. او گفت: 

هدف اصلی ما حمایت، کمک و کسب درآمد بیشتر برای شرکت‌های توسعه‌دهنده بازی‌ است. این کمپانی قصد دارد تا بازی Golf Story را به صورت مستقل برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه کند و این اولین بازی‌ای خواهد بود که این کمپانی به صورت نسخه فیزیکی برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد کرد.

 بازی Golf Story به شکل دوبعدی و شبیه به بازی‌های کلاسیک نقش آفرینی و با ترکیب کردن بازی‌های ورزشی و بازی‌های ماجراجویی طراحی شده است. نسخه دیجیتال این بازی فقط در نینتندو سوییچ در دسترس است.

منبع dualshockers
کاراکتر باقی مانده