// پنجشنبه, ۲۷ مهر ۹۶ ساعت ۱۵:۲۹

به‌تازگی دو تیزر تبلیغاتی دیدنی و بسیار جذاب توسط کمپانی لاینزگیت از فیلم مورد انتظار Jigsaw (جیگساو) منتشر شده که در آنها به نمایش صحنه‌های جدیدی از فیلم پرداخته می‌شود.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی لاینزگیت به‌تازگی دو تیزر تبلیغاتی تلویزیونی بسیار خوب و ترسناک جدید از فیلم مورد انتظار و فوق‌العاده محبوب Jigsaw (جیگساو)، هشتمین قسمت از سری ترسناک فیلم Saw (اره) را منتشر کرده است. ما در این دو تیزر و در قسمت جدید قرار است شاهد بازگشت توبین بل محبوب به داستان فیلم باشیم. درست همانند قسمت‌های قبلی این مجموعه از فیلم، جیگساو هم قرار است پیش از مراسم هالووین، یعنی ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ (۵ آبان ۱۳۹۶) روی پرده سینماها به اکران عمومی دربیاید. شما در انتهای همین پست می‌توانید این سه کلیپ جدیدا منتشر شده را مشاهده و دانلود کنید.

فیلم اره: قسمت پایانی (Saw: The Final Chapter) که با نام Saw 3D نیز شناخته می‌شود، هفتمین و آخرین قسمت سری فیلم Saw بود که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد و پس از هفت سال قرار است فیلم جدیدی از این مجموعه منتشر شود. در این فیلم بازیگران ستاره‌ای همچون لورا وندرورت، بازیگر سریال اسمالویل (Smallville) و سریال بیتن (Bitten)، هانا آندرسون، بازیگر سریال پیغام رسان را بکشید (Shoot the Messenger) و فیلم لیزی بوردن یک تبر گرفته است (Lizzie Borden Took an Ax)، بریتانی آلن، بازیگر فیلم تخته نرد (Backgammon) و سریال انبار 13 (Warehouse 13)، کله بنت، بازیگر سریال گستردگی (The Expanse) و سریال خط (The Line)، کلوم کیت رنی، بازیگر سریال ناوبر فضایی گالاکتیکا (Battlestar Galactica)، مت پاسمور، بازیگر سریال بیشه (The Glades)، پائول برانشتاین، بازیگر فیلم موجود (The Thing) و توبین بل مشهور که نیاز به معرفی خاصی ندارد، حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مایکل اسپیریگ و پیتر اسپیریگ که بیشتر با نام برادران اسپیریگ شناخته می‌شوند، کارگردانی فیلم مورد انتظار Jigsaw را بر عهده خواهند داشت. این دو برادر پیش از این کارگردانی فیلم‌هایی چون شکنندگان روز (Daybreakers) و مردگان زنده (Undead) را بر عهده داشته‌اند. همچنین کار نوشتن فیلمنامه فیلم Jigsaw بر عهده پیت گلدفینگر و جاش استالبرگ بوده است. این دو نفر پیش از این، کار نوشتن فیلمنامه فیلم پیرانا سه‌بعدی (Piranha 3D) و فیلم ترسناک Sorority Row را بر عهده داشته‌اند. کار نوشتن داستان این فیلم نیز بر عهده جیمز وان و لی ونل، خالقان مجموعه Saw، بوده است. مارک بورگ، گرگ هافمن و اورن کولز همان‌طور که در قسمت‌های قبلی هم در تیم تولید حضور پررنگی داشتند، حالا قرار است در تیم تولید فیلم جیگسا هم حضور داشته باشند و در جایگاه تهیه‌کنندگی انجام وظیفه کنند.

هفت فیلم اول مجموعه Saw در مجموع بیش از ۸۷۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخته‌اند. بودجه این هفت فیلم تنها ۶۷ میلیون دلار بوده و تبدیل به یکی از پرسود‌ترین مجموعه‌های کمپانی لاینزگیت شده است.

در این میان یادآوری می‌کنیم که فیلم Jigsaw برای اکران در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ (۵ آبان ۱۳۹۶) برنامه ریزی شده است.

برای دانلود تیزر از طریق وب‌سایت آپارات اقدام کنید

برای دانلود تیزر از طریق وب‌سایت آپارات اقدام کنید

منبع ComingSoon
کاراکتر باقی مانده