// چهار شنبه, ۲۶ مهر ۹۶ ساعت ۱۲:۳۱

استودیو تریپ‌وایر اینتراکتیو اعلام کرد که نسخه اچ‌تی‌سی وایو بازی Killing Floor: Incursion در تاریخ ۱۶ آبان‌ماه منتشر خواهد شد.

مطابق جدیدترین اخبار بازی، استودیو تریپ‌وایر اینتراکتیو، توسعه‌دهنده و ناشر بازی Killing Floor: Incursion، از انتشار این بازی در تاریخ ۱۶ آبان‌ماه (هفتم نوامبر) برای هدست واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی وایو در شبکه استیم خبر داد.

بازیکنان می‌توانند از حالا این بازی را در شبکه استیم با ۱۵ درصد تخفیف به قیمت ۳۳.۹۹ دلار پیش‌خرید کنند. اگر قصد خرید این بازی را دارید بهتر است که از این فرصت استفاده کنید و بازی را با تخفیف خریداری کنید. این تخفیف تا زمان انتشار بازی در تاریخ ۱۶ آبان‌ماه پابرجا خواهد بود و پس از آن بازی با قیمت اولیه خود یعنی ۳۹.۹۹ دلار قابل خریداری است.

بروزرسانی جدیدی برای بازی Killing Floor: Incursion پس از انتشار آن در شبکه استیم منتشر خواهد شد که یک سطح دشواری جدید، سلاح‌های تازه، جدول امتیاز جهانی (leaderboards)، اچیومنت‌ها و یک حالت جدید با نام Holdout را به بازی اضافه می‌کند.

بازی Killing Floor: Incursion جدیدترین نسخه از مجموعه بازی‌های Killing Floor است که برای هدست‌های واقعیت مجازی ساخته شده است. در این بازی با جمع کثیری از آندِدها روبرو خواهید شد و با استفاده از سلاح‌های مختلف به جدال با آنها می‌پردازید. در این بازی علاوه بر بخش کو-آپ شاهد بخش انفرادی نیز خواهیم بود و بازیکنان می‌توانند به تجربه‌ی انفرادی آن نیز اقدام کنند.

بازی Killing Floor: Incursion در ابتدا در تاریخ ۲۵ مرداد (۱۶ آگوست سال ۲۰۱۷) برای آکیولس ریفت در دسترس قرار گرفت. این بازی پیش از این تنها در فروشگاه آکیولس وجود داشت ولی همزمان با انتشار نسخه اچ‌تی‌سی وایو در ۱۶ آبان‌ماه شاهد راه‌یافتن نسخه آکیولس ریفت نیز به شبکه استیم خواهیم بود.

 


منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده