// چهار شنبه, ۲۶ مهر ۹۶ ساعت ۲۰:۰۱

استودیو Black Riddles قابلیت بازی بین پلتفرمی را برای بازی تیراندازی سوم شخص Crazy Justice روی پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ تایید کرده است.

یکی از خبر‌های خوب مایکروسافت در رویداد E3 2017، قابلیت بازی بین پلتفرمی بود. آنها این قابلیت را برای بازی پرطرفدار Minecraft تایید کردند تا بازیکنان پلتفرم‌های مختلف این بازی، بدون محدودیتی بتوانند در کنار یکدیگر از تجربه آن لذت ببرند. البته کمپانی سونی همچنان اجازه بازی میان پلتفرمی بین بازیکنان پلتفرم پلی‌استیشن و دیگر پلتفرم‌ها را صادر نمی‌کند! حال در جدیدترین اخبار منتشر شده، بازی دیگری به فهرست بازی‌های بین پلتفرمی کنسول ایکس باکس وان و کنسول نینتندو سوییچ اضافه شده است.

استودیو بلک ریدلز، سازنده بازی تیراندازی سوم-شخص Crazy Justice، در صفحه توییتر خود با انتشار مطلبی، قابلیت بازی بین پلتفرمی را برای بازی Crazy Justice و روی پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ تایید کرد. پس از آن نیز فیل اسپنسر، رییس ایکس باکس با انتشار دوباره توییت استودیو Black Riddles، مهر تاییدی بر گفته‌های سازندگان این بازی زد.

بازی Crazy Justice در حال حاضر در مرحله جمع‌‌آوری بودجه مورد نیاز قرار دارد. در حالی که هدف نهایی این کمپین مبلغ ۳۰ هزار دلار در نظر گرفته شده بود، تا این لحظه بالغ بر ۴۰ هزار دلار توسط طرفداران به بودجه مورد نیاز بازی کمک شده است و همچنان دو روز دیگر تا پایان کمپین بازی، باقی مانده است.

به نظر می‌رسد بازی Crazy Justice در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پی سی، نینتندو سوییچ و پلی استیشن 4 منتشر شود. البته همانطور که گفته شد، بازی روی پلی استیشن 4 از قابلیت بازی بین پلتفرمی پشتیبانی نخواهد کرد.

پیش‌تر در خبر‌ها خواندیم که مایکروسافت از شرکت‌های دیگر دعوت کرده است تا با هر تیم توسعه‌دهنده‌ای که خواهان ویژگی کراس پلی در کنسول‌ها و پی‌سی است، مذاکره کند. پیش از آن نیز سونی در مورد علت عدم استقبال از ایجاد قابلیت بازی بین پلتفرمی (Cross-Play) با پلتفرم ایکس‌باکس توضیح داده بود.

نظر شما چیست؟ آیا از قابلیت بازی‌ بین پلتفرمی استقبال می‌کنید؟


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده