// دوشنبه, ۲۴ مهر ۹۶ ساعت ۲۱:۳۱

کازونوری یامائوچی، خالق بازی Gran Turismo Sport در پاسخ به سوالات برخی از طرفداران، اطلاعات تازه‌ای از این بازی و بسته‌های الحاقی آن منتشر کرد.

روز گذشته کازونوری یامائوچی، خالق بازی Gran Turismo Sport در صفحه توییتر خود، پاسخ برخی از سوالات طرفداران این بازی را داد. البته بیشترین سوالات طرفداران مربوط به محتوای بسته‌های الحاقی پس از عرضه بازی بود.

اولین سوالی که یامائوچی به آن پاسخ داد در مورد حضور ماشین‌های Super GT در آینده بود:

یکی از طرفداران: آیا می‌توان انتظار داشت ماشین‌های Super GT به بازی اضافه شوند؟

یامائوچی: برنامه‌‌ای برای اضافه کردن ماشین‌های Super GT در قالب بسته‌های الحاقی در نظر گرفته‌ایم.

برای آن دسته از افرادی که با ماشین‌های Super GT آشنایی ندارند باید گفت که این کلاس از اتومبیل‌ها برای شرکت در مسابقات سری Japan Grand Touring Championship (مهم‌ترین و معروف‌ترین مسابقات GT در کشور ژاپن) در نظر گرفته می‌شود. البته در یک مسابقه، دو کلاس مختلف از ماشین‌های GT300 و GT500 حضور دارند و به رقابت می‌پردازند. اتومبیل‌های Super GT همواره جزو اصلی‌ترین ماشین‌های بازی Gran Turismo بوده‌اند و احتمالا طرفداران از بازگشت این کلاس خوشحال خواهند شد.

پس از آن در پاسخ به سوالی مربوط به محتوای بسته‌های الحاقی، یامائوچی این‌چنین پاسخ داد:

طرفداران: منتظر عرضه چه نوع ماشین‌هایی در بسته‌های الحاقی باشیم؟

یامائوچی: چون این بازی، Gran Turismo است پس ماشین‌های مختلفی به بازی اضافه خواهند شد؛ ماشین‌های تجاری، ماشین‌های کلاسیک و دیگر ماشین‌های معروف. 

علاوه بر این، کازونوری یامائوچی به سوال دیگری نیز پاسخ داد:

طرفداران: آیا پیست‌های دیگری نیز به بازی اضافه می‌شوند؟

 یامائوچی: البته!

در پایان بد نیست بدانید که بازی Gran Turismo Sport در تاریخ ۲۵ مهرماه (۱۷ اکتبر) در آمریکای شمالی و در تاریخ ۲۶ مهرماه (۱۸ اکتبر) در اروپا به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

منبع Dualshockers

کاراکتر باقی مانده