// سه شنبه, ۱۶ شهریور ۹۵ ساعت ۱۷:۲۹

استودیو SMAC با انتشار تریلری اعلام کرد که بازی Tokyo 42 سال ۲۰۱۷ برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پی‌سی عرضه می‌شود. با زومجی همراه باشید.

Tokyo 42 نام بازی جدید استودیو SMAC است که یک بازی جالب و منحصر‌به‌فرد به نظر می‌رسد. در این بازی گیمر در نقش یک قاتل قرار می‌گیرد و باید در دنیای جهان‌باز سایبرپانکی و رنگارنگ‌ِ آن که با دوربین ایزومتریک (بالا به پایین) روایت می‌شود، اهداف تعیین‌شده را از بین ببرد. حال سازندگان اعلام کردند که این بازی در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۷ برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پی‌سی عرضه خواهد شد. سازندگان همچنین تریلری از بازی منتشر کرده‌اند که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید:

دانلود SD360p | دانلود HD720p

با اینکه سازندگان هنوز اطلاعات دقیقی در مورد بازی ارائه نکرده‌اند، ولی بر اساس تریلر بالا به نظر می‌رسد که در بازی شاهد حالت‌های تک‌نفره و چندنفره خواهیم بود که در بخش چندنفره، باید در بین مردم عادی مخفی شوید و در موقعیت مناسب، به هدف خود حمله کنید. با اینکه از این تریلر نمی‌توان اطلاعات خیلی زیادی راجع به بازی کسب کرد، ولی قطعا تماشای دنیای زیبای Tokyo 42 که با موسیقی‌ای از ویسنته اِسپی همراه شده، خالی از لطف نیست.

Tokyo 42 فعلا در مرحله Pre-Alpha است.

منبع Polygon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده