// یکشنبه, ۷ شهریور ۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

کمپانی والت دیزنی پیکچرز تصاویر جدیدی را از جمله تصویر مشترک و مفهومی از دو شخصیت محبوب لومیر و کاگسورث فیلم لایو اکشن دیو و دلبر (Beauty and the Beast) منتشر کرده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

بدون شک فیلم Beauty and the Beast یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۱۷ است، حال جک موریسی، تهیه کننده این فیلم، در فیسبوک شخصی خود تصاویر مفهومی جدیدی از فیلم جدید کمپانی والت دیزنی پیکچرز به اشتراک گذاشته است. موریسی دو تصویر در فیسبوک خود به اشتراک گذاشته است که در تصویر اول شخصیت لومیر با صداپیشگی ایوان مک گرگور، به همراه کاگسورث با صداپیشگی یان مک‌کلن، را می‌توانیم مشاهده کنیم. علاوه بر این، موریسی تصویر دیگری را از این فیلم منتشر کرده است که گاستون و دوستانش را در حال خواندن یک موسیقی در طول فیلم نشان می‌دهد. در این تصویر گاستون با بازی لوک ایوانز، لفو با بازی جش گد و استنلی با بازی الکسیس لوئیزان قابل مشاهده هستند. شما در ادامه می‌توانید این دو تصویر زیبا را مشاهده کنید:

Beauty and the Beast Gaston musical

Beauty and the Beast Concept art for Lumière and Cogsworth

فیلم  Beauty and the Beast در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۱۷ (۲۷ اسفند ۱۳۹۵) اکران خواهد شد و  بیل کاندن کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. این فیلم اقتباسی از انیمیشن محبوب و دوست داشتنی دیزنی به نام دیو و دلبر (Beauty and the Beast) است و اما واتسون، برای بازی در نقش بل، به همراه دن استیونز، برای بازی در نقش دیو، در فیلم Beauty and the Beast حضور دارند. اما تامسون، استنلی توچی، کوین کلاین و گوگو امبتا-را دیگر بازیگران این فیلم هستند که در آن نقش آفرینی می‌کنند.

دیزنی پیش از این اولین تیزر تریلر فیلم Beauty and the Beast را منتشر کرده بود، اولین تریلر این فیلم که مدت زمان آن کمتر از دو دقیقه است، اطلاعات زیادی را از فیلم فاش نمی‌کند، اما حال و هوای فیلم را به خوبی نشان می‌دهد. این تریلر توانست رکورد تعداد بیننده را در ۲۴ ساعت نخست انتشارش بشکند. همچنین اما واتسون نیز اولین پوستر این فیلم را چندی پیش منتشر کرد.

منبع IGN

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده