// یکشنبه, ۳۱ مرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۲۸

کمپانی توکی گیمز (2K Games) ویدیویی از مقایسه گرافیک نسخه ریمستر مجموعه BioShock که تحت عنوان BioShock: The Collection ماه آینده عرضه خواهد شد، با نسخه اصلی این مجموعه منتشر کرده است.

مدتی پیش بود که کمپانی توکی گیمز خبر از انتشار ریمستر هر سه بازی سری BioShock در قالب مجموعه BioShock: The Collection داد. حال این کمپانی ویدیویی از این مجموعه با محوریت مقایسه گرافیک صحنه‌های آغازین اولین بازی سری «بایوشاک» با نسخه ریمستر، منتشر کرده که در آن علاوه بر بهبودهای گرافیکی و افزایش نرخ فریم، بخش‌های کوتاهی از گیم‌پلی Bioshock 2 و Bioshock Infinite نیز قابل مشاهده است. این ویدیو را می‌توانید در زیر تماشا کنید:

دانلود SD360p | دانلود HD720p | دانلود FullHD 1080p

مجموعه BioShock: The Collection که استودیو Blind Squirrel Games ساخت آن را برعهده داشته است، دارای نسخه ریمستر هر سه بازی مجموعه «بایوشاک» به همراه تمامی بسته‌های الحاقی بخش تک‌نفره بوده و بخش چندنفره BioShock 2 در این بازی وجود نخواهد داشت. دارندگان هر سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان می‌توانند بازی‌های مجموعه BioShock: The Collection که با رزولوشن 1080p و نرخ ۶۰ فریم اجرا خواهند شد، را تجربه کنند. در صورت در اختیار داشتن هریک از بازی‌های BioShock 2 ،BioShock و بسته الحاقی Minerva's Den بر روی استیم، در زمان انتشار مجموعه BioShock: The Collection، ریمستر آن‌ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با این حال به دلیل تطابق بازی BioShock Infinite با استانداردهای نسل فعلی و اجرای بدون اشکال با بالاترین تنظیمات گرافیکی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، این بازی بر روی این پلتفرم ریمستر نخواهد شد.

مجموعه BioShock: The Collection در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۳ شهریور) منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان هم‌اکنون می‌توانند نسبت به پیش‌خرید آن اقدام کنند.

منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده