// شنبه, ۱۲ تیر ۹۵ ساعت ۲۳:۰۳

دوست داران انیمه Dragon Ball می‌توانند نسخه جدید بازی Dragon Ball Xenoverse 2 را در آبان تجربه کنند. با زومجی همراه باشید.

باندای نامکو، ناشر بازی Dragon Ball Xenoverse 2، اعلام کرد که این بازی در تاریخ ۷ آبان بر روی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان و سه روز بعد در تاریخ ۱۰ آبان برای رایانه‌های شخصی  عرضه خواهد شد. همچنین آهنگساز این نسخه استیو آئوکی است که تا به حال نامزد جایزه گرمی نیز شده است. استیو آئوکی علاوه بر آهنگ‌ساز بودن این نسخه در نقش یکی از شخصیت‌های غیر قابل بازی نیز حضور خواهد داشت.

آئوکی قرار است بعضی از آهنگ‌های  Dragon Ball Z  که معروف‌ترین آن‌ها Cha-La Head-Cha-La و We Gotta Power است ریمیکس کند.  در بازی می‌توانید وی را در بخش Hub City در نقش کانتن پیدا کرده و با او گفت و گو داشته باشید. این آهنگساز معتقد است که به وی فرصت داده شده تا در سری که از بچگی با آن بزرگ شده هم مهارت‌هایی که دارد را به‌کار بگیرد و هم شخصیت خود را در بازی جای دهد.

در این نسخه بخش Hub City بزرگ‌تر از قبل شده و نرخ فریم بازی نیز دوبرابر شده است. همچنین استودیو سازنده نیز اعلام کرده که دست مخاطب برای شخصی‌سازی در این نسخه بازتر خواهد بود.

در تریلر معرفی این بازی می‌توانید مبارزه شخصیت‌های بازی نظیر ترانکس و یا گوهان را مشاهده کنید.

منبع: Gamespot

تهیه شده در زومجی
کاراکتر باقی مانده