// شنبه, ۲۹ خرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۴۱

در جریان کنفرانس نینتندو در نمایشگاه E3 2016 بازی جدید ماریو با نام Mario Party: Star Rush توسط این کمپانی معرفی و اعلام شد که امسال برای کنسول نینتندو 3DS منتشر خواهد شد. برای دیدن تریلر این بازی با زومجی همراه باشید.

در جریان رویداد Treehouse کمپانی نینتندو در نمایشگاه E3 2016 بود که بازی جدید شخصیت دوست داشتنی ماریو با نام Mario Party: Star Rush معرفی شد. یکی از حالت‌های این بازی به حداکثر ۴ بازیکن امکان کنترل و بازی با شخصیت‌های موسوم به Toad را می‌دهد و در راه رسیدن به هدف و پیشرفت در بازی می‌توانید شخصیت‌های دوست داشتنی مانند Mario ،Yoshi و Rosalina را به عنوان هم تیمی داشته باشید. این حالت که Toad Scramble نام دارد، همچنین به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بین حالت مردن و حرکت کردن، بصورت همزمان چرخش و جابه‌جایی داشته باشند. در این راه نیز شخصیت‌های ماریو به شما کمک می‌کنند تا با گذر از رویدادها در نهایت به رئیس (Boss) برسید. هر مرحله و دنیا در این بازی شخصیت بد مختص به خود را دارد و شما مختار هستید که بر سر شکست دادن آن شخصیت با سایر بازیکنان به رقابت بپردازید یا با آنان همکاری کنید. تریلر این بازی را در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD360p  |  دانلود ویدیو با رزولوشن HD720p

بازی Mario Party: Star Rush در تاریخ ۱۴ آبان ماه سال جاری (۴ ماه نوامبر) برای کنسول نینتندو 3DS منتشر خواهد شد. نینتندو همچنین بازی پیش‌تر معرفی شده‌ی Paper Mario: Color Splash را نیز در نمایشگاه E3 2016 به نمایش درآورد. پیش‌تر در زومجی خواندید که فروش جهانی بازی Super Mario Maker از مرز ۳/۵ میلیون نسخه عبورکرد.

[alert variation="alert-warning"]برای خواندن تمام مطالب مربوط به نمایشگاه E3 2016، به صفحه مخصوص این رویداد در وب‌سایت زومجی مراجعه کنید.[/alert]

منبع: GameSpot

تهیه شده در زومجی
کاراکتر باقی مانده