// سه شنبه, ۲۷ بهمن ۹۴ ساعت ۱۷:۰۰

به تازگی اطلاعاتی از حساب لینکداین یک شرکت چینی فعال در زمینه هنرهای دیجیتالی  منتشر شده بود که خبر از ساخت چهارمین قسمت از مجموعه Sniper Elite  می داد و امروز کمپانی ربلیون این خبر را تایید کرد. با ما در زومجی همراه باشید.

اخبار مربوط به بازی Sniper Elite 4 توسط سایت ویدیوگیمر و بر اساس اطلاعاتی که از حساب کاربری لینکداین یکی از کارکنان کمپانی سرگرمی ADIA   به دست آمده، منتشر شده است. این کمپانی چینی در زمینه هنر‌های دیجیتالی فعالیت می کند.

sniper_elite_4_linkedin-620x280

همانطور که مشاهده می کنید یکی از بازی‌هایی که این شرکت بر روی آن کار می‌کند، بازی Sniper Elite 4 از شرکت ربلیون است و پس از بررسی های انجام شده توسط  وب‌سایت ویدیوگیمر، شرکت ربلیون خبر ساخت قسمت جدید این مجموعه را اینگونه تایید کرد:

اگر بخواهیم صادقانه بگوییم ما از اینکه  افراد بسیاری به دنبال یک بازی جدید از این مجموعه هستند، خوشحال هستیم. اگرچه فرد مورد نظر کارمند ربلیون نیست و ما هنوز خبری از نسخه ی جدید این مجموعه اعلام نکرده ایم.

سال گذشته ما ۱۰ مین سالگرد ساخت این مجموعه و فروش ۱۰ میلیون نسخه از این بازی را جشن گرفتیم، پس این مجموعه همچنان برای ربلیون و گروه مستقل بازی سازی انگلستان بسیار مهم است. ما در حال آماده شدن برای معرفی بازی جدیدی از ربلیون هستیم ، بنابراین پیش از برگزاری کنفرانس GDC منتظر خبر‌هایی از ما باشید.

 این خبر بسیار خوبی برای طرفداران بازی‌های Sniper Elite  است. اطلاعات جدیدی در رابطه با بازی و تاریخ عرضه آن به مرور زمان منتشر خواهد شد، پس بهترین کار تا آن زمان این است که مهارت خود را به عنوان تک تیرانداز افزایش دهید و برای انتشار این بازی آماده باشید.

نظر شما در رابطه با این عنوان جدید از مجموعه Sniper Elite  چیست؟

منبع: Segmentnext

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده