// سه شنبه, ۷ دی ۹۵ ساعت ۲۳:۲۹

در هفته منتهی به ۴ دی، بازی Call of Duty: Infinite Warfare برای سومین هفته متوالی در صدر جدول فروش انگلستان قرار گرفت.

وب‌سایت چارت ترک که وظیفه انتشار آمار فروش بازی‌های ویدیویی را بر عهده دارد، این هفته با یک روز تاخیر لیست پرفروش‌ترین بازی‌های انگلستان را در هفته منتهی به ۲۴ دسامبر (۴ دی) منتشر کرده است. بر اساس آمار ارائه شده این هفته هم Call of Duty: Infinite Warfare، بازی شوتر جدید استودیو اینفیتی وارد و کمپانی اکتیژیون، توانست مانند دو هفته قبل دوباره در صدر جدول فروش قرار بگیرد.

اما نکته جالب جدول این هفته، عدم تغییر پنج بازی اول جدول در مقایسه با هفته گذشته است؛ به طوریکه بازی فیفا ۱۷، جدید‌ترین شبیه‌ساز فوتبال الکترونیک آرتز، بدون تغییر در جایگاه دوم، بازی Battlefield 1، شوتر اول‌شخص استودیو دایس در جایگاه سوم، Watch Dogs 2، بازی جهان‌باز و موفق کمپانی یوبیسافت در رتبه چهارم و GTA V، بازی همیشه حاضر در جدول فروش هفتگی، در جایگاه پنجم قرار گرفته‌اند.

اما از رتبه ششم به بعد شاهد تغییراتی در جدول نسبت به هفته گذشته هستیم و بازی Mafia 3 توانسته با فروش خوبی که به لطف تخفیف‌های کریسمس داشته، در جایگاه ششم قرار بگیرد. پس از این بازی Steep، بازی ورزشی یوبیسافت در جایگاه هفتم قرار گرفته است و رتبه هشتم نیز متعلق به بازی Final Fantasy XV است که این هفته دو پله سقوط داشته است.

رتبه‌های نهم و دهم جدول هم به ترتیب در اختیار بازی‌های Skyrim Special Edition و Forza Horizon 3 هستند که در این بین صعود شش پله‌ای فورزا و ورود دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته قابل توجه است.

در ادامه می‌توانید جدول ۱۰ بازی پرفروش انگلستان را در هفته منتهی به ۲۴ دسامبر (۴ دی) مشاهده کنید:

رتبه‌ی فعلی
رتبه‌ی قبلی
نام بازی
نکته‌ی قابل ذکر

۱

۱
Call of Duty: Infinite Warfare
صدرنشینی برای سومین هفته متوالی

۲

۲
FIFA 17
-

۳

۳

Battlefield 1
-

۴

۴
Watch Dogs 2
-

۵

۴
Grand Theft Auto V
-

۶

۱۰
Mafia III
چهار پله صعود

۷

۹
Steep
دو پله صعود

۸

۶
Final Fantasy XV
دو پله سقوط

۹

۷
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
دو پله سقوط

۱۰

۱۶
Forza Horizon 3
ورود دوباره به جدول به لطف فروش‌های ویژه

منبع Chart Track
کاراکتر باقی مانده