// یکشنبه, ۵ دی ۹۵ ساعت ۱۳:۳۱

اخیرا مشخص شده که مایکل فاسبندر قرار بود در فیلم Star Wars: The Force Awakens حضور داشته باشد.

مایکل فاسبندر، ستاره فیلم در حال اکران کیش یک آدم‌کش (Assassin's Creed)، قرار بود در فیلم جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد (Star Wars: The Force Awakens)، فیلم بسیار موفق گیشه سینماها در سال ۲۰۱۵، نیز نقش‌آفرینی کند، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. او اخیرا در مصاحبه‌ای با برنامه پادکستی «Happy Sad Confused» گفت که وی برای حضور در فیلم مذکور، مذاکراتی را با استودیو لوکاس‌فیلم داشته است، اما در نهایت این مذاکرات به نتیجه‌ای نرسید چرا که برنامه‌ کاری فاسبندر در آن مقطع بسیار فشرده بود. به گزارش اینترتینمنت ویکلی، این بازیگر نامزد اسکار گفت:

خب، ما درباره ایفای یک نقش با هم صحبت کردیم، مذاکرات خوبی هم داشتیم، اما من کاملا مطمئن بودم که در فصل تابستان، یعنی همان زمانی که جی‌جی آبرامز، فیلم‌برداری را آغاز خواهد کرد، مشغول پروژه دیگری خواهم شد. به همین دلیل نمی‌توانستم پیشنهاد ایفای آن نقش را قبول کنم.

Michael-Fassbender

هر چند که فاسبندر درباره نقشی که جی‌جی آبرامز به او پیشنهاد کرده بود صحبتی نکرد، اما تصور حضور او در فیلم فوق‌العاده موفق «نیرو برمی‌خیزد»، نیز بسیار هیجان‌انگیز است چرا که با توجه به توانایی‌هایی استثنایی او در بازیگری، تصور نقش‌آفرینی هنرمندانه وی در هر یک از دو طرف نیروها [چه خیر و چه شر] اصلا سخت نیست.

در ماه نوامبر نیز، ادی ردمین، ستاره فیلم در حال اکران جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها (Fantastic Beasts and Where to Find Them) فاش کرده بود که برای ایفای نقش شیطانی Kylo Ren تست داده بود. آدام درایور در نهایت ایفای آن نقش را بر عهده گرفت.

کیش یک آدم‌کش، فیلم جدید مایکل فاسبندر نیز که از یکم دی‌ماه اکران جهانی خود را آغاز کرده است، تا کنون نمرات ضعیفی را از منتقدان دریافت کرده است. به طوری که این فیلم هم اکنون از ۳۸ نقد جمع‌آوری شده در وب‌سایت متاکریتیک، نمره ۳۶ از ۱۰۰ گرفته است. همچنین وب‌سایت روتن‌تومیتوز نیز در مجموع نقدهایی که تا کنون برای این فیلم جمع‌آوری کرده، نمره ۱۹ از ۱۰۰ را به آن داده است.

به نظر شما آیا فاسبندر می‌توانست در فیلم Star Wars: The Force Awakens موفق باشد؟

منبع GameSpot
کاراکتر باقی مانده