// پنجشنبه, ۲۹ مهر ۹۵ ساعت ۱۵:۳۲

کمپانی برادران وارنر اعلام کرد که در حال کار بر روی فیلم جدید شخصیت ویلی وانکا (Willy Wonka) است.

طبق خبری که وب‌سایت ددلاین و ورایتی منتشر کرده‌اند، کمپانی برادران وارنر در حال کار بر روی فیلم جدید Willy Wonka است و دیوید هیمن، تهیه کننده مجموعه فیلم‌های هری پاتر (Harry Potter)، نیز به عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارد. سیمون ریچ، نویسنده انیمیشن زندگی پنهان حیوانات خانگی (The Secret Life of Pets)، کار نوشتن فیلمنامه فیلم Willy Wonka را بر عهده دارد.

داستان این فیلم بر روی شخصیت وانکا، آب نبات ساز حواس پرت، تمرکز دارد. پیش از این، جین وایلدر در فیلم «ویلی وانکا و کارخانه شکلات‌سازی» (Willy Wonka & the Chocolate Factory) محصول سال ۱۹۷۱ و جانی دپ در فیلم «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی» (Charlie and the Chocolate Factory) محصول سال ۲۰۰۵، در نقش ویلی وانکا نقش آفرینی کرده‌اند. همچنین، مایکل سیگل، مدیر دارایی و املاک رولد دال، خالق ویلی وانکا، به عنوان تهیه کننده در کنار هیمن در فیلم جدید Willy Wonka حضور خواهد داشت.

طبق گفته منابع نزدیک به ورایتی، فیلم به منشا داستانی شخصیت ویلی وانکا نخواهد پرداخت، اما به جای آن ماجراهای اولیه این شخصیت محبوب را روایت خواهد کرد. فیلم ۲۰۰۵ شامل برخی از فلش بک‌ها به گذشته وانکا است که توضیح می‌‌دهد چرا وانکا آب نبات را خیلی دوست دارد، اما به منشا و روزهای اولیه وانکا در کتاب یا فیلم هیچگاه کاملا پرداخته نشده است.

Gene Wilder

هنوز مشخص نیست که کدام یک از شخصیت‌های دو کتاب و فیلم قبلی ویلی وانکا در فیلم جدید آن حضور خواهند داشت. دال دو کتاب Charlie and the Chocolate Factory و Charlie and the Great Glass Elevator را نوشته و منتشر کرده است، اما او هرگز یک کتاب اختصاصی و مستقل از شخصیت و داستان ویلی وانکا منتشر نکرده است.

تیم برتون کارگردانی فیلم Charlie and the Chocolate Factory محصول سال ۲۰۰۵ را بر عهده داشت و کارگردانی فیلم Willy Wonka & the Chocolate Factory محصول سال ۱۹۷۱، نیز بر عهده مل استوارت بوده است. با این حال، جزئیات بیشتری از جمله کارگردان فیلم جدید وانکا، بازیگران احتمالی و تاریخ اکران آن، اعلام و منتشر نشده است. هیمن تهیه کنندگی هر هشت قسمت هری پاتر را بر عهده داشته است، او همچنین به عنوان تهیه کننده در فیلم فرعی مجموعه هری پاتر به نام جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها (Fantastic Beasts and Where To Find Them) نیز حضور دارد.

آیا شما علاقه‌مند به ساخت فیلم جدید براساس شخصیت و مجموعه ویلی وانکا هستید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده